Maudymosi duše paberkite druskos ant savo galvos plaukų: rezultatas nustebins

Įdomybės

Jei ir jums nusibodo leisti pinigus brangiems plaukų serumams ir šampūnams – štai puiki išeitis.

Pasirodo, savo namų virtuvėje jau turite visai nebrangią priemonę, kuri suteiks jūsų plaukams švelnumo ir purumo, rašoma bollywoodshaadis.com.

Apie šį metodą girdėję nedaugelis, ir gali būti sunku patikėti, bet druska, kurią naudojate maistui gardinti, taip pat gali būti viena geriausių ir pigiausių plaukų priežiūros priemonių.

Skamba neįtikėtinai? Štai ką apie tai sako ekspertai.

Galėsite pamiršti pleiskanas

Pati dažniausia pleiskanų atsiradimo priežastis – negyvos odos ląstelės ant galvos odos, kurios atsiskiria nuo odos, o taip pat grybeliniai dariniai, besiformuojantys dėl drėgmės.

Kiekvienoje virtuvėje esanti paprasčiausia druska ne tik padeda sugerti riebalų bei drėgmės perteklių nuo galvos odos, bet ir leidžia lengvai pašalinti pleiskanas plaunantis galvą.

Tiesiog galvą apibarstykite druska ir švelniai pamasažuokite. Kiek palaukite, o po to išsiplaukite galvą kaip įprasta. Rezultatai jus tikrai nustebins.

Storesni plaukai

Plaukų eksfoliavimas yra labai svarbus dalykas, kuris per dažnai nuvertinamas. Naudojant cheminiu serumus ir kitas plaukų priežiūros priemones plaukai praranda žvilgesį, o galvos oda išsausėja. Jei galvos odą eksfolijuosite šampūno ir druskos mišiniu, plaukai greitai taps storesni.

Šukuosena ne tik bus puresnė, bet laikui bėgant plaukai įgaus tvirtumo. Įprastai naudojamą šampūno kiekį sumaišykite su druska – druskos reikia pusės tiek, kiek naudojate šampūno.

Švelniai pamasažuokite ir šiek tiek palaikykite ant galvos. Tuomet plaukus nuskalaukite šaltu vandeniu – jis daug labiau žvilgės ir atrodys storesni.

Skatina plaukų augimą

Tiems, kuriuos vargina plaukų slinkimas, jūros druska yra pats natūraliausias ir pigiausias ingredientas, kurį galima panaudoti problemos sprendimui.

Druska atveria užsikimšusias poras ant skalpo ir padeda plaukams augti sklandžiau. Porą kartų per savaitę plaukus masažuokite druskos ir aliejaus mišiniu – netrukus pastebėsite, kad plaukai auga sparčiau.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!