Medus su ciberžolė: galingiausias antibiotikas pasaulyje, kurio netgi gydytojai negalėjo paaiškinti

Medus su ciberžolė: galingiausias antibiotikas pasaulyje, kurio netgi gydytojai negalėjo paaiškinti Receptai

Vienas iš plačiausiai naudojamų prieskonių šiuo metu yra ciberžolė.

Žmonės dažniausiai ją naudoja virtuvėje dėl savo unikalaus skonio, tačiau jis taip pat buvo naudojamas alternatyvioje medicinoje šimtmečius. Jo spalva yra unikali.

Žmonės dažniausiai ją naudoja virškinimo sutrikimams, žaizdoms, skrandžio sutrikimams, nedideliems pjūviams ir raumenų dislokacijai.

Medus su ciberžolė: Gydytojai negali paaiškinti galios!

Daugybė mokslinių tyrimų patvirtino ciberžolės naudą sveikatai. Prieskonyje yra aktyvaus junginio, vadinamo kurkuminu, kuris gali sumažinti uždegimą, bet taip pat išgydo daugelį virškinimo problemų. Pasak kai kurių ekspertų, kurkuminas taip pat gali padėti žmonėms išvengti vėžio. Jis yra pilnas priešgrybelinių ir antibakterinių savybių, kurios gali padėti mums kovoti su įvairiomis bakterijomis.

Tyrimai teigia, kad kurkuminas gali padėti ląstelėms išgyventi sunkiu uždegimu. 
Ji taip pat apsaugo DNR. Tai veikia 700 kūnų genų ir gydo daugiau nei 160 sveikatos problemų. Jo priešuždegiminės savybės gali padėti mums gydyti tokias sąlygas kaip osteoartritas.

Daugelis ekspertų teigia, kad ciberžolė gali padėti mums gydyti kepenų problemas, kvėpavimo sutrikimus, autoimuninius sutrikimus ir neurologines problemas. Jame yra junginys, vadinamas turmeronu, kuris netgi gali būti natūralus vaistas nuo Alzheimerio ligos. Jis gali sustiprinti mūsų smegenų funkciją, pataisyti smegenų ląsteles ir slopinti beta-amiloidų apnašų kaupimąsi smegenyse. Jis laikomas vienu iš pagrindinių Alzheimerio ligos veiksnių.

Labai stiprios antioksidacinės ir priešuždegiminės savybės, būdingos kurkumui, gali padėti gydyti daugelio rūšių vėžį, pvz., Skrandžio, krūties, plaučių, kepenų ir storosios žarnos vėžį. Jis turi geresnį poveikį nei chemoterapija, nes sveikos ląstelės paliekamos nepažeistos, o tai daro poveikį piktybinėms ląstelėms.

Kurkeris turi geresnį poveikį, kai jis yra derinamas su medumi.
Šis derinys gali padėti jums kovoti su daugeliu bakterijų, išauginsite daug gerų bakterijų žarnyne ir pan. Pažvelkite į paruošimo procesą!

Sudėtis:

  • 1 šaukštas ciberžolės milteliai
  • 100 gr. medus

Virimas:

  1. Sumaišykite šiuos ingredientus stikliniame indelyje.
  2. Išgerkite 1 šaukštelį šio produkto kas valandą, jei sergate ar gripas.
  3. Antrą dieną kas 2 valandas išgerkite 1 arbatinį šaukštelį.
  4. Paimkite tą pačią dozę 3 kartus kitą dieną.

Įsitikinkite, kad nedelsiant nurykite mišinį! Jis turėtų lėtai ištirpti burnoje. Suderinkite jį su puodeliu arbatos, kad gautumėte optimalius rezultatus.

Reklama