Medvedevas skelbia apie atkuriamą „istorinį teisingumą“ ir negrįžtamą geopolitinę transformaciją

Naujienos

Savo „Telegram“ kanale Rusijos Federacijos Saugumo Tarybos pirmininko pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas nusprendė pasisakyti apie vadinamuosius „referendumus“ dėl Donbaso ir kitų okupuotų Ukrainos regionų prijungimo prie Rusijos.

Anot Medvedevo, Ukrainos regionų aneksija yra labai svarbi, nes atkuria kažkokį „istorinį teisingumą“. „Jie visiškai pakeičia Rusijos vystymosi vektorių dešimtmečiams. Ir ne tik mūsų šalies. Nes juos įvykdžius ir naujoms teritorijoms tapus Rusijos dalimi, geopolitinė transformacija pasaulyje taps negrįžtama“, – rašė D. Medvedevas.

Jis pareiškė, kad tuomet pseudorespublikų puolimas būtų laikomas Rusijos puolimu. Tai leis valdžiai visas jėgas panaudoti „savigynai“. Medvedevas teigė, kad tai apima visas priemones – įskaitant ir strateginį (ne tik taktinį) branduolinį ginklą.

Tai neabejotinai yra priežastis, kodėl Rusija skuba rengti neteisėtus referendumus. Tai – savotiška žinia rusams, leidžianti pateisinti didesnį išteklių naudojimą, didesnius nuostolius, dar didesnį žiaurumą prieš dar visai neseniai broliška vadinta Ukrainą.

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!