Meldžiamės 6 dienas iš eilės, ir viskas išsipildys. Visuotinė norų išpildymo praktika

Meldžiamės 6 dienas iš eilės, ir viskas išsipildys. Visuotinė norų išpildymo praktika Žmonės
Šiandien noriu pasidalinti su jumis labai efektyvia noro įvykdymo praktika. Šią maldą reikės skaityti šešias dienas iš eilės. 

Šio metodo dėka jūs galėsite įgyvendinti savo giliausią troškimą. 

Tai yra universali praktika, tačiau vis tiek labai svarbu maldą skaityti šešias dienas iš eilės. Jei staiga dėl kokių nors priežasčių praleidote dieną, turėsite pradėti viską iš naujo.
Ši norų išpildymo praktika tinka tiek vienam, tiek keliems iš karto. Bet vis tiek šioje situacijoje, jei neturite patirties įgyvendindami norus, turėtumėte pradėti šią praktiką nuo paprastų norų. Galų gale, jei jūsų paprasti troškimai ima pildytis, tada padidėja didelio masto, grandiozinio noro išsipildymo tikimybė. Viskas pasaulyje, net ir įgyvendinant norus, praktikuojama. Taigi pradėkite nuo kažko paprasto.
Pereikime prie pačios maldos. Primenu, kad reikia skaityti kiekvieną dieną, šešias dienas iš eilės, tuo pačiu metu ir pakartoti tris kartus. Geriausias laikas skaityti maldą yra laikas, kai diena seka naktį, saulei leidžiantis.

Malda:

„Tėvo, sūnaus ir šventosios dvasios vardu. Šventasis Nikolajus Maloniausias, Švenčiausiasis Teotokas, prašau jūsų, padėkite Dievo tarnui (vardas), leiskite išsipildyti (jūsų norui). Amen. Amen. Amen “.

Tada mes skaitėme maldą Tėve mūsų:

Tėve mūsų, kuris esi danguje! Teesie šventas Tavo vardas; Tavo karalystė ateis; Tavo valia bus įvykdyta kaip danguje žemėje; Duok mums šios dienos duonos; atleisk mums mūsų skolas, kaip ir mes atleidžiame savo skolininkams; ir nevesk mūsų į pagundą, bet išvaduok mus nuo pikto. Tavo karalystė, jėga ir šlovė amžinai. Amen.

Tris kartus skaitėme šias dvi maldas iš eilės. Šešios dienos iš eilės tuo pačiu metu.

Taip pat noriu atkreipti dėmesį į vieną iš pagrindinių Visatos taisyklių: Be veiksmų nebus jokio rezultato. Todėl ši praktika bus labai naudinga tiems, kurie stengiasi, dirba, bando pakeisti savo gyvenimą, tačiau dėl įvairių gyvenimo aplinkybių, išbandymų jiems nepavyksta. Atminkite, kad jūsų gyvenime prasidėtų stebuklai, jūs pats taip pat turite atlikti konkrečius veiksmus. Juk, kaip sakiau, be veiksmų nebus jokio rezultato.
Reklama