Mėnulio užtemimas 2020 m. Lapkričio mėn

Mėnulio užtemimas 2020 m. Lapkričio mėn Įdomybės

2020 m. Artėja prie pabaigos, tačiau mūsų laukia dar du mėnulio užtemimai.Priešpaskutinis įvyks lapkričio mėnesį, ir šią dieną svarbu atsižvelgti į astrologų patarimus.Jie padės sėkmingai praleisti dieną ir išvengti bėdų išlaikant sėkmę.

Kiekvienas Mėnulio užtemimas yra unikalus, o vėlyvą rudenį mūsų laukia priešpaskutinis penumbrinis užtemimas.Šią dieną ekspertai rekomenduoja būti atsargiems ir būtinai apsiginkluoti astrologų patarimais, kad dieną praleistumėte su minimaliais nuostoliais.Nepamirškite, kad užtemimai yra ilgalaikiai įvykiai, o jų įtaka trunka apie dvi savaites.

Lapkričio mėnulio užtemimo charakteristikos

Penumbrinis užtemimas įvyks lapkričio 30 d.Pilnatis Dvynių ženkle sukelia nuotaikų kaitą, provokuoja nenuspėjamumą, ir šią dieną turėtumėte bijoti bendrauti su agresyviais, toksiškais ir pavydžiais žmonėmis.
Astrologai mano, kad puslankio mėnulio užtemimas yra nekenksmingas, tačiau pagundoms pasiduodančių gali laukti bėdos.Pirmadienis bus pagundų diena, kai neteisingi ir skuboti sprendimai gali patekti į aklavietę ir sukelti daug rūpesčių – nuo mažų nesutarimų iki rimtų konfliktų ir finansinių nuostolių.

Pagrindiniai astrologų perspėjimai ir patarimai

Pirmadienis vadinamas sunkia diena, o Mėnulio pilnatis tik pridės vargo.Šiuo metu astrologai rekomenduoja pasikliauti intuicija, kad neklystų ir netaptų bėdų įkaitais.Problemų atsiradimo tikimybė yra didelė, todėl labai svarbu atidžiai judėti į priekį, tikrinti planus ir susilaikyti nuo skubėjimo ar skubotų sprendimų priėmimo.
Šią dieną pavojinga pakeisti planus paskutinę minutę.Šią dieną rizikinga veikla gali sukelti finansinių sunkumų, o tai reiškia, kad bet kokie sandoriai ir viskas, kas susiję su finansinėmis operacijomis, turėtų būti atliekami tik visiškai pasitikint ir su tais žmonėmis, kuriais galite pasitikėti.
Šią pilnatį astrologai rekomenduoja mėgautis tuo, ką turite, ir siekti dvasinio augimo bei tobulėjimo.Šiuo metu veikla yra būtina, tačiau ji turi būti atsakinga – be pernelyg didelio krūvio ir visiškai suvokiant, kad judėjimas ves pergalę, o ne sąstingį ir nusivylimą.

Pilnaties dieną pavojus kils nuo blogo linkinčių ir pavydžių žmonių, todėl verta sumažinti bendravimą su jais, kad netaptų manipuliatorių ir energetinių vampyrų įkaitais, taip pat nešvaistytų energijos nereikalingiems konfliktams ir santykių tvarkymui.Gebėjimas tvirtai apsiginti padės atsikratyti toksiškos įtakos.

Reklama