Mergaitė ligoninės lovoje pabučiavo mirštančios mažos sesutės pilvuką. O pakui nutiko nepaaiškinamas dalykas!

Įdomybės

Kai gimė antra Smithų dukra Poppy, pirmus savo gyvenimo mėnesius ji turėjo praleisti ligoninės intensyviosios terapijos skyriuje.

Gydytojai išsiaiškino, kad mažoji Poppy turėjo Moebiuso sindromą, kuris paveikė veido raumenų vystymąsi. Dėl to mergaitei buvo labai sunku valgyti ir kalbėti.

Bet tokios smulkmenos negalėjo sustabdyti mažosios Poppy…

Smithų šeima pamatė, kad Poppy kiekvieną dieną darė pažangą intensyviosios terapijos skyriuje, ir netrukus jie pradėjo tikėtis, kad ji gali vystytis kaip ir visi kiti kūdikiai.

Tačiau viskas pasisuko nauja kryptimi, kai vieną dieną Poppy mama ligoninės lovoje rado ją be sąmonės! Gydytojai apžiūrėjo mergaitę ir turėjo pasakyti tėvams, kad Poppy plaučiai buvo pripildyti skysčio. Jos smegenys buvo pažeistos, o jos būklė blogėjo. Gydytojai bijojo, kad ji neišgyvens.

Maždaug tuo metu, per Kalėdas, Smithų šeima su dukra buvo ligoninėje. Poppy vyresnioji sesuo žaidė su ja ir bučiavo jai pilvą. Tada įvyko kažkas, ko niekas palatoje nemanė esant įmanomu: Poppy pirmą kartą gyvenime nusišypsojo!

Nuo tos akimirkos Poppy pradėjo rodyti aiškius sveikimo ženklus.

Niekas negalėjo paaiškinti stebuklo, tačiau šeimai tai nerūpėjo! Jie tiesiog džiaugėsi, kad mažoji Poppy  pagaliau sveiko!

Po dviejų mėnesių Poppy galėjo ir šliaužti, ir krykštauti, todėl galėjo grįžti namo.

Smithų šeima dabar džiaugiasi kiekviena minute, kurią praleidžia su savo mažu ir nuostabiu vaiku, o didžioji sesuo dabar gali žaisti su mažąja seserimi kiekvieną dieną! Atsižvelgiant į tai, kokia stipri Poppy įrodė esanti, vyresnioji sesuo yra įsitikinusi, kad ji gyvenime pasieks didelių aukštumų.

Vis dar nėra nė vieno, kuris galėtų paaiškinti, dėl ko Poppy staiga pagerėjo vystymosi raida, tačiau dabar tai nėra svarbu. Ji sveika ir greita, o šeima – labiau nei laiminga!

Nesivaržykite ir pasidalinkite šia neįtikėtina istorija su draugais!

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt