Mergina benamiui nupirko maisto. Kai vyras padavė raštelį, ji suprato, kas ką tik nutiko

Žmonės

Kiek pasaulyje yra žmonių, tiek daug skirtingų požiūrių ir asmeninių nuomonių. Tačiau kartais verta prisiminti, kad visi esame tik žmonės ir neturėtumėte vertinti kitų dėl išorės ar keisto elgesio. Tokias vertybes labai gerai prisiminė Casey Fischer, kuri vieną dieną, sėdėdama JAV populiarioje kavinėje, stebėjo, kas vyksta už lango.

Kitoje pusėje ji pamatė vyrą, prašantį kitų pagalbos. Atrodė, kad jis prašo pinigų, bet vargu ar kas į jį atkreipė dėmesį. Po kelių akimirkų benamis atėjo į kavinę ir susigėdęs suskaičiavo rankoje suspaustas monetas. Casey priėjo ir užkalbino vyrą, kuris iš pradžių labai norėjo išvengti pokalbio.

Kai mergina pastebėjo, kad benamis turi ne daugiau kaip 1 dolerį, ji pasakė, kad nupirks jam kavos ir riestainį. Po tokio dosnaus gesto benamis negalėjo atsisakyti ir atsisėdo su Casey. Jo vardas buvo Chris ir jis išgyveno tikrai sunkų laiką savo gyvenime.

Dėl to, kad jis buvo benamis, žmonės labai dažnai buvo jam grubūs ir žiaurūs. Vargu ar jis galėjo tikėtis kažkieno pagalbos. Jis taip pat prisipažino, kad dėl narkotikų jis tapo žmogumi, kurio jis pats nekenčia. Po motinos mirties jis labai norėjo pasikeisti ir tapti žmogumi, kuriuo didžiuotųsi mama.

Casey kalbėjosi su Chrisu beveik valandą, kai staiga suprato, kad turi grįžti į paskaitas. Kai ji atsisveikino su vyru, jis paprašė jos palaukti dar akimirką. Benamis sutelkė savo drąsą ir ant kvito gabalo parašė jai raštelį. Jis tik pasakė, kad atsiprašo už „drebančią“ rašyseną.

Casey atidarė raštelį ir suprato, kad ji padarė daugiau nei nusipirko kavos ir bandelės. Tai buvo daugiau nei draugiškas pokalbis

“Šiandien planavau nusižudyti, bet tavo dėka to nebenoriu. Ačiū tau, gražuole.

Atminkite, kad kiekvienas nusipelno pagarbos ir akimirkos dėmesio. Net mažas gestas gali kam nors padėti, pakeisti gyvenimą negrįžtamai ar net išgelbėti jį. Nebūkime abejingi, Juk gerumas visada grįžta su kaupu.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt