Mergina ištekėjo už neįgalaus žmogaus, kuris negali vaikščioti, tačiau internete jis laikomas veidmainiu

Mergina ištekėjo už neįgalaus žmogaus, kuris negali vaikščioti, tačiau internete jis laikomas veidmainiu Žmonės

Hannah Aylward ir Shane Berkow yra pora jaunų žmonių iš Jungtinių Amerikos Valstijų.Hannah neturi problemų su sveikata, tačiau Shane’as yra tik vežimėlyje.Bet tai visiškai netrikdo merginos.Jie susituokė Mineapolyje rugsėjo 4 d.

Nuotrauka: „Instagram“hannahayl

Tačiau šventę, apie kurią Hannah paskelbė socialiniuose tinkluose, visuomenė keistai sutiko.Dabar mergina priversta atremti socialinių tinklų vartotojų komentarus, kurie sako, kad ji ištekėjo vien dėl pinigų.Pasak žmonių internete, tokia meilė yra tiesiog neįmanoma.

Nuotrauka: „Instagram“hannahayl

Jos vyras Shane turi raumenų distrofiją.Nuo dvejų metų jis sėdėjo neįgaliojo vežimėlyje.Žmonės dažnai klaidina jo jauną žmoną slaugytoja, tačiau iš tikrųjų jie yra absoliučiai lygiaverčiai.Shane ir Hannah pasakoja apie savo gyvenimą „YouTube“ kanale.

Nuotrauka: „Instagram“hannahayl

Aktyvaus darbo socialiniuose tinkluose patirtis išmokė jaunąją Shane Berkova žmoną nepriimti kritikos į širdį.Ji įsitikinusi, kad norinčiųjų kritikuoti jos gyvenimo pasirinkimus visada atsiras.

Įsimylėjėliai ir toliau dalijasi savo istorijomis socialiniuose tinkluose, norėdami parodyti žmonėms, kad neįgalieji yra verti santykių partneriai.Griežti komentarai tik skatina sutuoktinius daugiau kalbėti apie savo meilę.

Nuotrauka: „Instagram“hannahayl

O pora svajoja ir apie tikras vestuves.Šiemet jie ką tik pasirašė.Šventę dėl pandemijos ir apribojimų teko atidėti neribotam laikui.Hannah ir Shane’as tiki, kad viskas pasirodys realizuota 2021 m.

Reklama