Merkurijus nustebina 2021 m. Sausio mėnesį: maža planeta ir didelės sėkmės

Merkurijus nustebina 2021 m. Sausio mėnesį: maža planeta ir didelės sėkmės Įdomybės

Merkurijus atneš visiems daug džiaugsmo ir sėkmės 2021 metų sausio mėnesį.Planetos energija bus palanki, o tai teigiamai paveiks finansus, komunikaciją, keliones ir informacijos srautus.

Merkurijaus energija yra pakankamai stipri, nepaisant mažo dydžio, nes ji yra gana arti Žemės.Iki sausio 7 dienos Merkurijus bus „žiemos miegas“ dėl buvimo Ožiaragyje, tačiau tada jis persikels į aktyvaus ir pozityvaus Šaulio žvaigždyną, kuris padės daugeliui žmonių pradėti judėti savo svajonių link.

Merkurijus Ožiaragyje sausio 1–7 dienomis

Kol planeta yra Ožiaragyje, bus galima pailsėti ir susitelkti ties mokymuisi bei žinių kaupimu.Metų pradžia yra ideali pasirengimui egzaminams, kuriuos laikys daugybė studentų visoje šalyje.
Tai bus idealus laikotarpis tinkamai vystytis ir galvoti apie ateities planus.Tikimybė, kad ko nors praleisite, bus minimali.Merkurijus Ožiaragyje padeda susitelkti į ką nors svarbaus.Taip pat šiuo laikotarpiu naudinga atlikti valymą, tvarkymą.
Astrologai pastebi: kol Merkurijus yra Ožiaragyje, galite išvalyti informacinį lauką.Tai teigiamai paveiks jūsų energiją.

Merkurijus Vandenyje nuo sausio 8 d

Laikotarpį nuo sausio 8 iki sausio 31 dienos galima pavadinti palankiu.Pirma, kol planeta yra Vandenyje, galite nusipirkti naujos įrangos, elektronikos, dalykėlių.Taip pat labai geras laikas apsipirkti apskritai.Galite imti paskolas, gauti hipoteką ir atlikti valiutos keitimą.
Nuo 8 iki 31 visų, užsiimančių mokslo ir kūrybos sritimi, laukia didžiulė sėkmė.Tokie žmonės pateiks naujų sėkmingų idėjų.Jais verta pasidalinti su savo kolegomis ir artimaisiais.Per tokį laikotarpį negalima atsitraukti iš savęs ir būti vienumoje.Merkurijus Vandenyje reiškia bendravimą, komandinį darbą, linksmybes ir malonumą gyvenimui.

Pavojingos sausio dienos

10 ir 11 skaičiai yra vieni pavojingiausių sausio dienų, nes jose Merkurijus bus atitinkamai susijęs su Saturnu ir Jupiteriu.Visa tai atsitiks tame pačiame Vandenio ženkle, todėl per šias dvi dienas verta laukti, kol susilpnės intuicija ir atsiras netikrumas, baimės ir kompleksai.Viskas priklausys nuo jūsų valios ir sugebėjimo spręsti iškilusia galva iškilusias problemas.
Sausio 30 ir 31 dienos taip pat bus blogos, nes Merkurijus pradeda atgalinį judėjimą sausio 30 d.Astrologai pataria nerizikuoti šias dvi dienas, neužmegzti naujo verslo ir, jei įmanoma, sumažinti pažinčių skaičių.
Reklama