Mobiliojo telefono paslaptys

Mobiliojo telefono paslaptys Įdomybės

Jūsų mobiliajame telefone yra keletas paslėptų funkcijų, apie kurias galbūt nežinojote! Čia yra keletas funkcijų.

1 atvejis:

112 yra numeris, kurį galima surinkti iš mobiliojo telefono, įvykus avarijai. Veikia visame pasaulyje. Jei esate ne savo tinklo aprėpties zonoje, kritinės situacijos atveju galite paskambinti 112 ir telefonas ieškos pagalbos telefono numerio regionuose esančiuose tinkluose.

Kitas įdomus dalykas: šį numerį galima surinkti net užrakinus telefono klaviatūrą. Išbandykite (tik neprijunkite).

2 atvejis:

Ar raktai liko užrakinto automobilio viduje? Ar automobilyje yra nuotolinis raktas? Šis patarimas kada nors gali pasirodyti labai naudingas.
Kitas argumentas, kodėl verta įsigyti mobilųjį telefoną: jei raktai yra užrakinto automobilio viduje, o namuose yra atsarginiai raktai, paskambinkite kam nors iš savo mobiliojo telefono.

Laikykite savo mobilųjį telefoną maždaug 30 cm atstumu nuo automobilio durų, o namie dirbantis asmuo paspaudžia atrakinimo mygtuką, esantį atsarginiame rakte, laikydamas jį už savo mobiliojo telefono. Jūsų automobilis atsidarys.

Puiki proga sutaupyti laiko, nes žmogus neprivalo atsinešti jums atsarginių raktų. Atstumas šiuo atveju neturi reikšmės. Nesvarbu, ar esate bent šimtus kilometrų atstumu, jei galite patekti pas žmogų su atsarginiais raktais, galite atidaryti automobilį (ar bagažinę).

3 atvejis:

Kaip užblokuoti pavogtą telefoną?

Norėdami sužinoti savo mobiliojo telefono serijos numerį, surinkite šią kombinaciją: * # 0 6 #, ekrane pasirodys 15 skaitmenų kodas. Šis kodas yra unikalus kiekvienam telefonui. Užrašykite jį ir laikykite saugioje vietoje. Jei jūsų telefonas pavogtas, paskambinkite savo mobiliojo ryšio operatoriui ir nurodykite šį kodą. Operatorius galės užblokuoti jūsų telefoną. Dabar net keičiant SIM kortelę nebus įmanoma naudotis telefonu. Greičiausiai nepavyks susigrąžinti telefono, tačiau bent jau žinosite, kad asmuo, kuris pavogė jūsų telefoną, juo naudotis negalės.

4 atvejis

Paslėptos akumuliatoriaus atsargos.

Įsivaizduokite, kad akumuliatorius beveik visiškai išsikrovęs, tikitės svarbaus skambučio ir nėra galimybės telefono įkrauti. „Nokia“ telefonai turi atsarginę bateriją, kurią suaktyvinus reikia surinkti * 3370 # – telefonas iš naujo paleis naudodamas atsarginę bateriją ir parodys 50% padidėjusį esamą akumuliatoriaus įkrovą. Atsarginė baterija bus
įkraunama kitą kartą įkraunant telefoną.

Sutikite, kad kai kuriais atvejais ši informacija gali tapti SVARBU.

Reklama