Mokslininkai paaiškino, kodėl šuo dažnai laižo savo šeimininkui kojas ir ką tai reiškia

Žmonės

Kas gali būti ištikimesni už šunis? Jie taip prie jūsų prisirišę, kad niekada nepaliks jūsų, o juo labiau nepasmerks.

Kartais šunys būna tokie juokingi, kad jų išdaigos sukelia veide tik šypseną. Žinoma, šunys nemoka kalbėti, bet jie visi supranta, kad labai norint, ir mums, draugai, galima išmokti suprasti juos.

Šunys, kad perduotų savo meilę šeimininkui, naudoja tam tikrus būdus, turinčius ypatingą prasmę. Kai šuo žiūri į jus didžiulėmis akimis, žinokite, toks geras žvilgsnis perveria širdį. Šunims ir žmonėms pakanka pažiūrėti į akis, kad suprastų vieni kitų tikslus. Štai toks reikšmingas pastikėjimo vienas kitu ženklas.

Šuo trinasi ir laižo jūsų veidą ir kojas
Jei šuo trinasi jums aplink kojas, nori, kad jūs jį paglamonėtumėte. Tokie veiksmai reiškia prieraišumą žmogui. Gyvūnai, gyvenantys su mumis, pasižymi sugebėjimu jausti mūsų nuotaiką.

Kai jūsų nuotaika bloga arba jūs turite kokių nors problemų, ištikimas draugas bando visais įmanomais ir neįmanomais būdais prablaškyti jus. Juk neveltui šunys ir žmonės gyvena kartu apie 15000 metų.

Jei šuo laižo jūsų veidą, tokiu būdu jis išreiškia savo meilę. Jis ramina streso pojūtį, kai laižo jūsų kojas. Toks paklusnus poelgis patvirtinta, kad jūs vis dėlto jo šeimininkas.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt