Moteris 101-erių metų sako, kad ilgo gyvenimo paslaptis yra tekila (14)

Žmonės

Moteris, švenčianti 101 metų gimtadienį, atskleidė ilgo gyvenimo paslaptį. Pasak ilgaamžės Marijos Flip, tai alkoholinis gėrimas tekila.

Anot televizijos kanalo „NBC 15“, Marija Flip iš Čandlerio (Arizonos valstija, JAV) išgyvenusi Didžiąją depresiją, daugybę karų ir pagimdžiusi šešis vaikus, mano, kad pasimėgavimas meksikietišku alkoholiniu gėrimu yra būdas užsitikrinti ilgą gyvenimą.

Dukrai pasiteiravus, kokia yra ilgo gyvenimo paslaptis, Marija atsakė, kad josios – tekila.

Šis alkoholinis gėrimas nėra vienintelis mėgstamas Marijos alkoholinis gėrimas. Pokalbio su žurnalistais metu moteris mėgavosi „Guinness“ alumi.

„O, aš atsistosiu ant stalo“, – šmaikščiai tikino moteris, kai šeima ir draugai šoko aplink ją.

18 metų Marija persikėlė į Meksiką, kur gyveno kaip sodininkė ir gurkšnojo tekilą.

101 metų moteris atskleidė, kad būdama jauna neteko mamos ir sesers, nuo to laiko liko viena. Tačiau neilgai trukus po persikėlimo į Meksiką moteris sutiko savo būsimą vyrą.

Į Čikagą Marija grįžo kai laukėsi pirmojo vaiko. Naujame mieste laukė ir karjeros pokyčiai – moteris tapo gerbiama menininke, pripažinta Čikagos meno mokyklos.

„Man labai patinka piešti. Kai piešiate, dalykai keičiasi. Tobulinau tikrovišką jų perteikimą. Tai užtruko, bet aš neturėjau jokios kitos veiklos, kaip tik auginti krūvą vaikų“, – „NBC 15“ sakė ilgaamžė.

Seniausiai pasaulio moteriai Liusilė Randon, žinomai kaip sesuo Andrė, balandį sukako 118 metų. Ji naujienų agentūroms sakė, kad vynas atbaido gydytojus.

Tulone (Prancūzija) gyvenanti Liusilė pasakojo, kad jos globėjas pusryčiams ir rytinėms mišioms parūpina po taurę vyno.

„Taurė vyno jai padeda išlikti energingao ir galbūt yra jos ilgaamžiškumo paslaptis. Nežinau – aš neskatinu žmonių kasdien išgerti taurės vyno!“ – sakė globos namų darbuotojas.

etaplius logo

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt