Moteris, kuriai 76, įėjo į grožio saloną, o išėjo iš jo 50-etė

Moteris, kuriai 76, įėjo į grožio saloną, o išėjo iš jo 50-etė Žmonės

Apie tai, koks žmogaus likimas ir gyvenimas, galima paskaityti jo veide. Būtent dėl tos priežasties daugelis vyresnio amžiaus moterų įdeda daug pastangų besigražindamos. Ir, kas stebina, kartais ir nesuprasi jų amžiaus.

Genetika – baisi galia. Bet svarbiausia tai, kaip jūs jaučiatės viduje. 76-erių Fibi nustebino visus nuėjusi į kirpyklą.

Nepaprastas likimas

Fibi išgyveno daug sunkių situacijų gyvenime. Beveik pusę amžiaus pragyvenusi Vermonte, ji pasiryžo išsikraustyti. Šis žingsnis moteriai nebuvo paprastas. Ji jautė tuštumą ir nuovargį. Žinoma, tai atsiliepė ir jos išvaizdai. Kai tik Fibi truputį atsistatė, įvyko baisi tragedija – iš gyvenimo išėjo jos sūnus.

Žavinga dama

Fibi pavyko atsitiesti po sukrėtimų. Bet jos nepaliko mintys, kad reikia kardinaliai padirbėti su savimi. Sutvarkyti savo gyvenimą, o pirmiausia – išorę.

Ir šiame reikale nėra lygių Kristoferiui Hopkinsui. Stilistas savo rankomis kuria tikrus stebuklus. Moterys iš jo išeina pasikeitusios ir absoliučiai laimingos.

Fibi plaukai senai pražilo – juos nudažė. Šukuoseną pakeitė neatpažįstamai. Tai pagyvino moterį keliais metais.

Ryškūs drabužiai

Įprastą nuobodų Fibi garderobą pakeitė madingais, bet tinkamais jos amžiui drabužiais. Su ryškiu įvaizdžiu ji ėmė žymiai labiau pasitikėti savimi.

Dabar ir į gyvenimą Fibi ėmė žiūrėti su pozityvu. Ji įsitikinusi, kad moteris turi mokėti atkirsti praeitį, kas ten bebūtų įvykę. Reikia kiekvieną dieną pripildyti džiaugsmo ir naujų įspūdžių.

O Kristoferis tikrai gelbėja moteris. Jis keičia ne tik jų įvaizdį, o požiūrį į gyvenimą ir save.

Reklama