Moteris nėštumo metu tragiškai mirė – po 10 dienų karste randama tai, kas šokiravo visus!

Moteris nėštumo metu tragiškai mirė – po 10 dienų karste randama tai, kas šokiravo visus! Žmonės

Nėštumas yra nepaprastai žavus mūsų gyvenimo reiškinys. Nuostabu, kaip motinos įsčiose išsivysto naujas organizmas, kuris tampa visiškai atskira esybe. Stebina ir tai, kiek vaisius sugeba išgyventi, kad galėtų gimti.

Yra daug tokių situacijų pavyzdžių, kai vaikai stebuklingai išgyveno gimdoje, kai mama jau buvo mirusi. Tačiau tai, kas nutiko Afrikos „Mbizana“ bendruomenės šeimai, visus tiesiog šokiravo!

Tokia neįprasta situacija susiklostė mažame Afrikos kaimelyje Mthayisi, netoli Mbizanos. Nepaisant to, kad tai yra maža bendruomenė, naujienos apie šį įvykį pasklido net už šalies ribų, kurias, be kita ko, pranešė Didžiosios Britanijos dienraštis „The Mirror“.

Kaip rašo „Sunday Times“, žinia apie 33 metų Nomvelisos mirtį nustebino jos artimuosius. Mirusios moters motina vietos žiniasklaidai pasakojo, kad jos dukrai buvo sunku kvėpuoti, kai ji viena liko namuose. Nomvelisos buvo devintą mėnesį nėščia, kai buvo rasta negyva.

Negyva moteris pagimdė

33-ejų metų artimieji patyrė didžiulį šoką ir sielvartą dėl moters mirties. Tačiau artimieji net nenutuokė, kokia naujiena jų laukia!

Tą patį sekmadienį, kai ketino laidoti 33-ejų metų moterį, laidotuvių darbuotojai išgirdo keistus garsus iš karsto. Atidarę jie pamatė, kad joje yra vaikas! Jie vos neapalpo!

„Aš šioje srityje dirbu daugiau nei 20 metų, ir dar niekad negirdėjau apie mirusią moterį, kuri pagimdytų!“, – „Times Live“ sakė laidojimo namų savininkė Fundile Makalana.

Negyvas 33 metų moters kūnas pagimdė vaiką! Tai suintrigavo visus, ne tik Nomveliso šeimą. „Mane tiesiog sužlugdė ankstyva dukros mirtis… Bet dabar, kai sužinojau, kad ji pagimdė, net dešimt dienų būdama negyva, patyriau didžiausią šoką savo gyvenime“. – pasakojo motina.

Gydytojo paaiškinimas

Vietinė žiniasklaida taip pat kreipėsi į gydytojus dėl šio neįprasto įvykio. Jų buvo klausiama, kaip įmanoma, kad mirusi moteris galėtų pagimdyti vaiką.

Gydytojai paaiškino, kad žmogaus kūnas net po mirties išlaiko įtemptus raumenis. Tada gali vykti įvairios organizmo reakcijos į bakterijų pokyčius. Tai, kad mirusi moteris galėjo gimdyti, nepaisant gydytojų paaiškinimų, sukėlė daugeliu didelį šoką!

Reklama