Moteris nudažo savo šuns kailį kraujo raudonumo spalva – gyvūnų mylėtojai ją užsipuola (16)

Žmonės

Turėti šunį yra didelė atsakomybė. Dėl jo auklėjimo ir gyvenimo reikia priimti daugybę sprendimų: kokį maistą turėtų ėsti mūsų šuo, kaip dažnai išeiti pasivaikščioti, o susirgus turėtume pasirūpinti geriausia veterinarine priežiūra. Tačiau paaiškėjo, kad žmonių požiūris į tai, kas geriausia šuniui, skiriasi. Viena moteris nusprendė nudažyti savo šuns kailį. Ji užfiksavo vaizdo įrašą, kuriame nudažo savo šuns plaukus raudonai ir pasidalijo juo internete. Gyvūnų mylėtojai pašėlo.

Mes ,žmonės, kartas nuo karto jaučiame, kad norime ką nors pakeisti savo išvaizdoje. Tai gali būti nauja šukuosena, naujas aprangos stilius ar nauja plaukų spalva. Mūsų gyvūnai neturi tokio pasirinkimo, net jei to ir norėtų. Tačiau viena šuns savininkė nusprendė pakeisti savo šuns išvaizdą.

Ji nudažė šuns kailį

Moteris populiarioje „Tik Tok“ svetainėje nusprendė pasidalinti vaizdo įrašu, kaip ji dažo savo šuns kailį. Savininkė nudažė natūraliai šviesų savo šuns kailį kraujo raudonumo spalva. Gyvūnų mylėtojai į tai reagavo su dideliu pasipiktinimu ir užsipuolė moterį. Daugelis ją kaltino skriaudžiant gyvūną. Moteris bandė apsiginti nuo ją užgriuvusios milžiniškos kritikos bangos. Moteris mano, kad turėjo rimtą priežastį dažyti šuns plaukus. „Raudona spalva atrodo labai miela“, – sakė ji ir pridūrė: „Be to, taip norėjau jį apsaugoti nuo vagysčių. Ši veislė mano regione yra labai reta“, – rašė savininkė.

Pasirodo, ne visi sekėjai kritikavo savininkę. Kai kurie žmonės mano, kad tai jos teisė ir jos sprendimas. Jei ji norėjo tai padaryti, tai buvo tik jos reikalas.

@danthebigreddog a day in the life of a floof #PINKHolidayRemix #cliffordthebigreddog #clifford #imsorryforshedding #fyp #dogsofttiktok #sorrynotsorry #sorrymom #floof ♬ original sound – KayleaAdams

Moteris taip pat pasakojo, kad jos šuniui patiko, kai buvo dažomas kailis. Ji naudoja tik veganiškus produktus, dėl kurių kailis išlieka „blizgantis ir minkštas“.

Moteris pridūrė: „Dendis myli žmones ir vaikus, bet sveria 58 kg ir kartais žmonės dėl to gali jo bijoti. Dabar žmonės jo nebijo! Dabar jį pamatę nusišypso ir nori prie jo prieiti. Jam tai patinka“.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt