Moterų zodiako ženklai, pagal kuriuos išsiskyrę vyrai „išdžiūsta“

Moterų zodiako ženklai, pagal kuriuos išsiskyrę vyrai „išdžiūsta“ Horoskopai

Yra nuomonė, kad vyrams santykiai nutrūksta daug lengviau, tačiau astrologai mano kitaip. Yra moterų Zodiako ženklų, kurie gali pasukti galvą ir palikti ant jų neišdildomą pėdsaką, todėl vyrai tiesiogine prasme „išdžiūsta“ dėl prarastos meilės.

Astrologai išskiria keturias moteris Zodiako ženklus, kurie gali ne tik pateikti save, bet ir priversti vyrus ilgai prisiminti santykius, jei įvyksta išsiskyrimas. Bendravimas su jais nepraeina nepaliekant pėdsakų, ir daugelis stipriosios lyties atstovų metų metus gailisi nutraukę santykius su šiomis damomis. Ekspertai siūlo išsiaiškinti, kurie moterų Zodiako ženklai yra tokie žavūs ir nepamirštami.

Avino moteris

Lemtingos gražuolės, tokios kaip šio žvaigždyno moterys, turi įgimtą charizmą ir žavesį, kurių negalima nepastebėti. Nepaisant tvirtos valios charakterio, šios damos sugeba užkariauti bet kurį vyrą, netgi atsisako su juo susitikti.
Laisvę mylintys Avinai sugeba paversti žmogaus, su kuriuo nusprendė prisijungti prie likimo, pasaulėžiūrą ir būti ištikimi gyvenimo palydovai. Į savo gyvenimą įsileidusi vyrą, Avino moteris rūpestingai supa jį, neleidžia nuobodžiauti ir vėl ir vėl stebina savo išrinktąją. Pertrauka su temperamentinga moterimi palieka neišdildomą pėdsaką, o vyras ilgai prisimena romaną, kuris muša į galvą ne prasčiau nei stiprus alkoholis.

Vėžio moteris

Yra žinoma, kad Vėžys dažniausiai būna sentimentalus, tačiau šis bruožas labiau būdingas moterims. Rafinuoti ir romantiški jie pritraukia vyrų dėmesį, skatindami juos rūpintis ir apsaugoti trapias moteris nuo bet kokios nelaimės.
Vėžio moterys daug žino apie jaukumo ir nepakartojamos harmonijos atmosferos kūrimą namuose. Šio žvaigždyno atstovai suteikia vyrams visą meilę ir nuoširdumą, sukuria tuos labai pasakiškus santykius, kurių taip reikia daugeliui. Tie, kurie dėl nesusipratimo nusprendžia ateityje nutraukti santykius su Vėžio moterimis, turi kentėti, prisimindami jaukius vakarus, pripildytus meilės ir tarpusavio supratimo, skanias vakarienes ir švelnų rūpestį.

Vandenis moteris

Charizmatiškos šio ženklo moterys žino savo vertę ir pritraukia teigiamos energijos vyrų dėmesį. Mėgstančios vandenį ir protingos Vandenio moterys nėra įpratusios priklausyti nuo niekieno, tačiau sutikusios tik vieną, jos gali atsisakyti savo idealų santykių naudai.
Nepaprastai pasisekė tiems vyrams, kuriems pasisekė susitikti su šio žvaigždyno damomis, tačiau ne visi vertina tai, ką turi. Išsiskyrę vyrai negali ilgai pamiršti santykių, jie nerimauja ir bando grąžinti partnerį, tačiau Vandenio moterys neatleidžia išdavystės ir niekada negrįžta pas tuos, kurie nepatenkino jų pasitikėjimo. Vyrai ilgai kenčia dėl tuštumos sielose ir nesugebėjimo rasti panašaus gyvenimo partnerio, nes Vandenio damos savo neįtikėtina energija užpildo buvusių partnerių mintis ir jausmus.

Mergelė moteris

Pedantiškos, nepriekaištingo skonio, išdidžios laikysenos ir žinančios savo vertę, Mergelės sukuria verslo žmonių, kuriems rūpi tik darbas, įspūdį. Nepaisant tokios reputacijos, šio ženklo damos palieka neišdildomą pėdsaką vyrų širdyse.
Mergelės moterys, pasirinkdamos gyvenimo partnerį, iškelia jo interesus aukščiau už savo interesus, leisdamos joms tapti uždarbininkėmis ir gynėjomis. Nuoširdus šio Ženklo moterų palaikymas ir pagalba skatina vyrus tobulėti, tačiau ne visi vertina teikiamas galimybes. Išsiskyrimas su išrinktuoju nepraeina be pėdsakų, o po išsiskyrimo vyrai negali ilgai pamiršti savo palydovų, tačiau jie negalės atgauti buvusio pasitikėjimo ir meilės. Melancholija, vienatvė ir bejėgiškumas priverčia „išdžiūti“ ir skaudžiai pamokyti tuos, kurie nevertino savo laimės.
Reklama