Mykolo Davidonio mama išplatino jautrų vaizdo įrašą: prakalbo apie atlygį už informaciją

Naujienos

Šeštadienį dingusio Mykolo Davidonio mama kreipėsi į gyventojus. Jautriame vaizdo įraše ji prašo visų galinčių padėti pagalbos. Pažymi, kad bet kokia turima informacija apie jos sūnų yra vertinga.

„Mieli Lietuvos gyventojai, esu Mykolo Davidonio mama. Pradžioje noriu jums visiems labai padėkoti, kad taip aktyviai įsijungiate į mūsų vaiko paiešką. Mes labai mylime savo vaiką. Be galo, be krašto. Mūsų šeimai jis yra pats svarbiausias asmuo, ir Mykolas puikiai tą žino.

Jei kažkas kažką matėte, ar panašų asmenį į Mykolą praeinant, važiuojant transportu ar kažkur, nufotografuokite, atsiųskite informaciją. Tikiuosi, kad mes jį rasime sveiką ir gyvą, Nenuleiskime rankų. Jei galvojate, kad turima informacija apie Mykolą yra verta pinigų, taip pat, prašau, informuokite mus. Padėkite. Padėkite mums surasti savo vaiką“, – jautriame vaizdo įraše į gyventojus kreipėsi Mykolo mama Ieva Davidonienė.

Tęsiamos paieškos

Aktyvius dingusio paauglio paieškos veiksmus antradienį policija, šauliai ir savanoriai vykdo nuo 10 val. ryto. Taip pat iškelti dronai – ne tik policijos, bet ir privačių asmenų.

„Šiandien, kaip ir vakar visi susitinka P. Vileišio gatvėje prie Žirmūnų tilto ir šukuos Neries pakrantes“, – tv3.lt informavo Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja.

Socialinėje erdvėje sukurta speciali grupė Mykolo paieška, prie kurios jungiasi gausus būrys savanorių ir skuba padėti surasti Mykolą.

Nerimi plaukia šuo, kuris apmokytas ieškoti po vandeniu

Antradienį tęsiama dingusio jaunuolio Mykolo paieška. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Edita Zdanevičienė tv3.lt teigė, kad trimis laivais žvalgys Neries upę.

Dingusio Mykolo paieška tęsiama (Irmantas Gelūnas/ BNS nuotr.)

Prie paieškų operacijos planuoja prisijungti dar trys baidarės ir vienas savanoris savo valtimi.

Ugniagesiams gelbėtojams taip pat talkins savanoris su savo šunimi, kuris specialiai apmokytas atlikti paiešką vandenyje.

Planuojama žvalgyti labiau tą teritoriją, kur buvo rasti Mykolo daiktai.

Pareigūnai ir savanoriai kelia dronus

Raudonojo Kryžiaus Pasirengimo ekstremalioms situacijoms vadovė Violeta Masteikienė paragino visus turinčius dronus ir galinčius padėti, prisidėti prie M. Davidonio paieškų.

„Kadangi dronų baterijos dažnai dirba tik valandą-pusantros, tai jie pakankamai greitai išsikrauna. Kur ieškosime ir kur žiūrėsime, kiekvienu atveju susideriname gavę naują prisijungusį.

Taip pat savo paiešką koordinuojame su policija. Norintys ir galintys prisijungti gali kreiptis į mane, Violetą Masteikienę“, – tv3.lt sakė ji.

V. Masteikienė informuoja, kad paieškas su dronais gali koreguoti ir oro sąlygos: „Jei prasidės snygis, tai tuomet tą laiką reikės koordinuoti pagal tai, kada nesninga“.

Mykolas dingo šeštadienį

Šeštadienį Vilniuje po susitikimo su draugais dingo 15-metis Mykolas Davidonis. Visą sekmadienį paauglio ieškojo gausios policijos pajėgos, kinologai su šunimis, gelbėtojai ir savanoriai. Šlavė Neries pakrantę ir narai ieškojo upėje. Paauglio paieškos tęsiamos ir antradienį. Po mįslingo dingimo artimieji prakalbo, kad paskutiniame pokalbyje su draugu 15-metis tarsi nesiorientavo. Naujienų portalui tv3.lt mama papasakojo daugiau detalių. Teigė, kad prie Žirmūnų tilto rasti daiktai ir ženklai neramina šeimą, mano, kad čia galėjo atsitikti kažkas baisaus.

15-metis M. Davidonis iš namų išėjo šeštadienį apie 12 valandą. Po ilgų paieškų rasti jo daiktai – striukė, kuprinė, telefonas, ausinės, banko kortelė.

Dingusio paauglio mama: „Toje vietoje yra kažkas atsitikę“

Pagal turimus duomenis, paskutinė M. Davidonio buvimo vieta – P. Vileišio gatvėje esantis Žirmūnų tiltas prie upės.

Kaip naujienų portalui tv3.lt pasakoja jo mama Ieva Davidonienė, šioje vietoje jis galėjo būti apie 4 valandas – nuo 16 iki 20 val.

„Toje vietoje yra kažkas atsitikę. Ir aš visos visuomenės prašau pagalbos, galbūt kažkas ten ėjo, matė“, – sako ji.

„Dabar jau aiškėja, kad ten buvo daugiau jaunuolių. Galbūt iš tikrųjų čia atsitiko kažkoks įvykis, nusikaltimas, o ne nelaimingas atsitikimas.

Dabar reikia surasti, kas buvo šalia, kokie žmonės, kas vaikščiojo, kas galėjo matyti. <…> Bet kokia informacija yra labai svarbi“, – priduria dingusio paauglio mama.

Anot M. Davidonio mamos, viena iš versijų, kuri tiriama, kad dingęs paauglys yra upėje.

Žinia apie dingusį M. Davidonį pradėjo sklisti sekmadienį „Facebook“. Anot jo mamos, paskutinį gyvą kontaktą paauglys turėjo su draugais Vilniuje prie Vingio kino teatro šeštadienį apie 16 val. Video skambutį su vienu iš draugų turėjo 16 val. 30 min.

„Jei pastebėjote ar matėte Mykolą informuokite, bet kokia menka detalė mums padės jo paieškoje. Neliksime skolingi“, – socialiniame tinkle rašė paauglio mama.

Ji paragino visus mačiusius vaikiną skambinti numeriu +37061216174 ir pasidalinti žinia socialiniuose tinkluose.

I.Davidonienė taip pat apibūdino sūnaus išvaizdą: „Apsirengęs: tamsia mėlyna striuke, juodomis kelnėmis, mėlynais batais. Su savimi turėjo tamsiai žalios (khaki) spalvos kuprinę“.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!