Naminis kremas nuo senėjimo nuo 35 iki 70 metų! Po jo jūs nieko nenorėsite!

Naminis kremas nuo senėjimo nuo 35 iki 70 metų! Po jo jūs nieko nenorėsite! Žmonės

Tiksliai taip – aš vadinu naminiu ir stebuklingu anti-senėjimo kremu, kurio sužinojau prieš 3 metus. Mano kaimynas pasakojo apie jį.

Tada ji ką tik persikėlė į mūsų namą, ir mes visi manėme, kad ji dar nebuvo pensija. Ir jie labai nustebo, kai sužinojo, kad jai 69 metai.

Jos gyvenimas nebuvo lengvas – anksti neteko tėvų, vėliau – jos vyras, užaugino vieną iš keturių vaikų, kurių vienas yra neįgalus …

Naminis kremas nuo senėjimo

Apskritai nebuvo būtina sieti jos nuostabios išvaizdos su ramaus gyvenimo. Moteris, tokia kaip mes, apsivijusi problemas ir amžiną pinigų trūkumą. Bet kokia ji ir kokia mes esame …

Žinoma, mes ją bombardavome su klausimais apie jos jaunystės receptą.

Nepaisydama to, kad ji bėga vakarais ir bando valgyti teisingai, aš jums pasakysiu tik apie kremą, kurį ji gamina ir naudoja, kaip ji sakė, maždaug penkiolika metų.

Ji pasidalino su manimi, pasidalinsiu su šios nuostabios svetainės skaitytojais.

Žvelgdamas į priekį pasakysiu, kad šiandien man atrodo, kad raukšlės kaip reiškinys pamiršo mano veidą prieš trejus metus, kai pati pradėjau gaminti tokį kremą ir jį naudoti.

Sąžiningai, jų skaičius nedidėja!

Naminis kremas nuo senėjimo:

Apskritai, patikėkite ar ne … tai yra paprasčiausias receptas.

Viskas ko jums reikia:

  • 100 g grietinėlės;
  • vieno žalio vištienos trynio;
  • vienas šaukštas skysto medaus (jei skysto medaus nėra, turite
  • išlydyti vandens vonelėje su cukrumi);
  • šaukštelis citrinos sulčių;
  • du desertiniai šaukštai gero konjako.

Visa tai prieina net ir mes, pensininkai, turintys nedidelę pensiją.

Ir tada viskas paprasta: kruopščiai sumaišykite visus komponentus ir kiekvieną dieną, o geriausia vakare, tepkite ant švariai nuplauto veido. Maždaug po valandos nuplaukite šiltu vandeniu ir po to nieko netepkite. Kremą kaupiu stikliniame inde šaldytuve (duryse).

Aš niekada nesusimąsčiau, kuo šis kremas yra toks ypatingas, kokia jo veiksmingumo paslaptis. Man to nereikia, turėjau pakankamai savo kaimyno išvaizdą. Aš sekau jos pavyzdžiu ir nesigailiu! Išbandyk ir tu.

Taip, daugelis šį kremą vadina kauke. Dėl to, kad jis turi būti nuplaunamas. Kažkaip nepriimu šio žodžio, man tai vis tiek yra kremas – magiški namai! Galų gale esmė ne kategorijoje, o kaip rezultatas. Ar taip yra?

Reklama