Našlaitę žemino ir įžeidinėjo visą vaikystę, tačiau kai mergaitė užaugo, giminių požiūris staiga pasikeitė.

Įdomybės

Kai Arinai buvo šešeri, jos tėvai išėjo iš gyvenimo, ir jos globą prisiėmė teta, vyresnioji tėvo sesuo. Moteris labai griežta, neinanti į kompromisus, valdinga. Ji dar turėjo sūnų, mergaitės bendraamžį, nelabai klusnų berniuką, tačiau lepinamą ir visų mylimą. O mergaitė augo nemeilėje, riksmuose ir barniuose. Ji viską darė ne taip.

Teta Marija mėgo išgerti ir jos namuose dažnokai rinkdavosi kompanija, kartais ji tiesiog pamiršdavo vaiką: nemaitino, nepasitikdavo po mokyklos ir išvis dažnai varydavo pasivaikščioti, kad ta nemaišytų.

Tai ir užgrūdino mergaitę, ji nuo vaikystės išmoko kliautis tik savimi. Ji buvo gana protinga mergaitė, kuri gerai mokėsi, visada buvo tvarkinga ir prisižiūrėjusi, nepaisant aplinkybių, buvo gera ir miela.

Kai ji baigė mokyklą, teta išsiuntė ją mokytis į kitą miestą ir pasakė, kad ji jau suaugusi, savarankiška ir grįžti atgal pas juos jai neverta. Mergaitė įstojo į universitetą ir apsigyveno bendrabutyje – ten buvo šimtąkart geriau, nei pas tetą Marę.

Kai mergina sėkmingai baigė mokslus, jai beveik iškart pasisekė rasti gerą darbą. Arina ne tik mylėjo savo darbą, bet ir gaudavo už jį gerus pinigus. O paskui buvo paaukštinta – tapo marketingo skyriaus vadove didelėje kompanijoje.

Štai čia ir prasidėjo įdomiausia. Ji jau ir pamiršo taip vadinamus tėvus, kaip ir jie apie ją. Iki šiol. Kartą teta sužinojo, kur ji dirba ir kad ji pasiekė sėkmę.

Ji rado merginą. Iš pradžių jie norėjo atsiprašyti ir paaiškinti, kodėl nepriėmė jos atgal, bet persigalvojo. Pasirodė, kad tikrasis jų sūnus įlindo į dideles skolas ir jie dabar jas moka. Ir dabar liko be pinigų. Ir čia mergina suprato, kodėl staiga ją susirado. Ir išties, giminaičiai ėmė prašyti pinigų.

Sakė, kad galima pradėti viską nuo pradžių – jai juk reikia šeimos. Giminaičiai, ir jos vaikams bus seneliai. Tik dabar mergina pasielgė lygiai taip pat, kaip jie – nepergyveno dėl jų jausmų, o tiesiog davė jiems pinigų ir paprašė, kad daugiau niekada jos netrukdytų. Jai tokios šeimos nereikia.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!