NATO šalims uždegta žalia šviesa siųsti naikintuvus į Ukrainą

Naujienos

Ukraina nori griežtesnių sankcijų Rusijai ir kartoja raginimus tarptautiniams sąjungininkams apsaugoti Ukrainos oro erdvę. Vis daugiau svarbių užsienio bendrovių traukiasi iš Rusijos rinkos.

Sekmadienį valstybės sekretorius Antony Blinkenas pareiškė, kad NATO narės gali siųsti naikintuvus į Ukrainą, nes JAV ir sąjungininkai toliau stengiasi padėti Ukrainai apsiginti nuo Rusijos invazijos.

„Tam uždegta žalia šviesa, – sakė A.Blinkenas laidai „Face the Nation“, paklaustas, ar Lenkijos vyriausybė galėtų siųsti naikintuvus į Ukrainą.

– Tiesą sakant, dabar kalbamės su savo draugais lenkais apie tai, ką galėtume padaryti, kad patenkintume jų poreikius, jei jie nuspręstų suteikti šiuos naikintuvus ukrainiečiams.

Ką mes galime padaryti? Kaip galime padėti užtikrinti, kad jie gautų ką nors, kuo galėtų papildyti ukrainiečiams perduodamus lėktuvus?“

Baltųjų rūmų atstovas spaudai „CBS News“ sakė, kad J. Bideno administracija rengia pajėgumus, kuriuos galėtų suteikti Lenkijai, jei ši nuspręstų perduoti lėktuvus Ukrainai, tačiau pažymėjo, kad dėl tokio sprendimo kyla keletas klausimų, įskaitant tai, kaip lėktuvai galėtų būti perduoti iš Lenkijos į Ukrainą.

UKRAINOS ŽINIŲ KANALO „UKRAINA 24“ RETRANSLIACIJA:

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!