Naudokite šį naminį kremą prieš miegą, atsikratysite amžiaus dėmių, raukšlių ir džiaugsite rezultatais!

Naudokite šį naminį kremą prieš miegą, atsikratysite amžiaus dėmių, raukšlių ir džiaugsite rezultatais! Receptai

Šio metodo veiksmingumas mane nustebino, nesitikėjau tokių nuostabių rezultatų! 

Nepriklausomai nuo to, kiek kosmetikos mes naudojame, kad sustabdytume raukšlių ir amžiaus dėmių atsiradimą, tam tikru momentu jie nustoja veikti, o kartais net pagreitina senėjimą.

Mes rekomenduojame jums naudoti prieš miegą vartojamą vaistą, kuris veiksmingai pašalina raukšles, amžiaus dėmes ir veido atspalvį puikiai, pasirūpinkite, kad tai būtų lengva paruošti ir paprasta naudoti, ji susideda tik iš dviejų ingredientų ir gali būti saugoma vienerius metus. šaldytuve.

Šis metodas turi būti naudojamas 30 minučių prieš miegą. Prieš tai reikia nuplauti veidą šiltu vandeniu, atverti odos poras ir ji gali gauti maksimalų maistinių medžiagų kiekį, kurį šis metodas turi.

Nedidelėje drėgnoje odoje uždenkite ploną šio produkto sluoksnį, nepamirškite odos aplink akis ir burną, kitą rytą nuplaukite veidą šaltu vandeniu, tada padėkite drėkinamąjį ar migdolų ar kokoso aliejų.

Rezultatai ilgai laukti! Rekomenduojama šią procedūrą pakartoti kiekvieną naktį 2 mėnesius, todėl jūs ne tik pašalinsite raukšles ir amžiaus dėmes, bet ir sveikesne oda.

Sudėtis:

  • 50 ml kokoso aliejaus
  • 50 ml ricinos aliejaus

Virimas

  1. Įdėkite kokoso aliejaus indelį šiltu vandeniu 10-15 minučių ir jis taps skystas,
  2. tada įpilkite ricinos aliejaus ir gerai sumaišykite.
  3. Taip pat galite pridėti 5-10 lašų mėgstamiausio eterinio aliejaus (išskyrus citriną).

Ricinų aliejus yra gana storas ir paprastai yra bekvapis ir turi priešuždegiminių, skausmą malšinančių ir drėkinančių savybių.

Jis buvo naudojamas nuo seniausių laikų gydant daugelį sveikatos problemų, susijusių su plaukais ir oda. Kartu su kokoso aliejumi jis sukuria puikų odos priežiūros produktą.

Šį įrankį galite naudoti rankų, alkūnių ir kojų odos minkštinimui. Nepamirškite taikyti šio kremo ant kaklo ir dekoleto odos.

Reklama