Naujausias Putino pasirodymas sukėlė daug klausimų – viena detalė išduoda vis apie prastėjančią sveikatą?

Naujienos

Invaziją į Ukrainą pradėjusio Rusijos prezidento Vladimiro Putino sveikata nuo karo pradžios atsidūrė po padidinamuoju stiklu. Ir nors V. Putinas per visą karo eigą retai rodosi viešumoje, paskutinis jo pasirodymas sukėlė daug kalbų ir spekuliacijų dėl jo sveikatos.

Ketvirtadienį V. Putinas susitiko su Rusijos gynybos ministru Sergejumi Šoigu. Viso susitikimo metu V. Putinas taip ir nepakeitė savo sėdėsenos, buvo nepatogiai sukritęs į kėdę, susikūprinęs, taip pat visą laiką viena ranka tvirtai įsikibęs į stalą.

Netrukus po judviejų susitikimo pasklido spėlionės, kad V. Putino sveikata išties bloga. Juoba, kad pastaraisiais mėnesiais sklandė gandai apie galimus vėžinius susirgimus ar Parkinsono ligą.

Kremlius anksčiau šį mėnesį paneigė, kad Putinui buvo atlikta operacija, susijusi su skydliaukės vėžiu, balandžio 1 d. pranešė internetinis leidinys „The Moscow Times“.

Į V. Putino sveikatą dėmesį savo „Twitter“ paskyroje atkreipė į karo Ukrainoje klausimus nušviečiantis „The Kyiv Independent“ žurnalistas Illia Ponomarenko:

„Ar tik man taip atrodo, kad Putinas kiekvieną karo dieną atrodo vis prasčiau ir prasčiau? Matau drastišką skirtumą tarp ta, kaip jis atrodo dabar, ir vasario pabaigoje“.

Balandžio pradžioje Rusijos tiriamosios žurnalistikos leidinys „Projekt“ paskelbė tyrimą apie V. Putino sveikatą, kur pateikė įrodymų, jog jį kelionėse lydi didelė medikų brigada, kurioje yra ir gydytojų onkologų.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!