„Naujoji vanga“ paskelbė 2021 metų prognozę: 17-metis Uberas patarė žmonijai

„Naujoji vanga“ paskelbė 2021 metų prognozę: 17-metis Uberas patarė žmonijai Žmonės

17-metė Kaede Uber prognozuoja sunkų 2021 m., Tačiau tuo pat metu pažymi, kad žmonija gaus galimybę išgyventi su mažiausiais nuostoliais.

Apie Kaede Uber jie pradėjo kalbėti mirus pranašei Wang.Mergina buvo tokia nuostabi savo prognozėse ir prognozėse, kad joje tvirtai įsitvirtino slapyvardis „Naujoji Vanga“ arba „Vangos pasekėja“.
„Uber“ prognozuoja, kad 2021 m. Planeta susidurs su didele aplinkos katastrofa.Kaltas bus ne kosminės jėgos ar anapusiniai procesai, o žmonės.Anot pranašės, šiandien žmogus kaltas dėl visko, kas vyksta aplink.Ir nuo žmogaus priklauso, ar jis sugebės išgyventi ateinančius 2021 metus su mažiausiais nuostoliais.
Merginos teigimu, jei žmogus nenustos grobti gamtos išteklius, kirsti miškus, šiukšlinti jūras, upes ir vandenynus, teršti orą, pasekmės bus dar blogesnės nei nuo koronaviruso.
„Pakeiskite savo požiūrį į gamtą ir aplinką, nustokite žudyti planetą.Žemės ištekliai nėra begaliniai.Išgelbėti galėsime tik tada, kai pradėsime galvoti ne tik apie savo poreikius, bet ir apie tai, ką mussupantispasaulis patiria iš savo veiksmų “, – sako jaunasis fortepijonas.
Uberas mano, kad 2021 m. Žemės gyventojams bus sunku išgyventi.Ji prognozuoja, kad kai kurios šalys gali išsiskirstyti, žmonės pradės palikti savo namus ir persikelti į vietas, kuriose yra švariausias ir naudingiausias oras.
Mergina įspėja, kad dėl prastos ekologijos dėl žmonių veiksmų išaugs pavojingos ligos, kurios anksčiau buvo laikomos nugalėtomis.
Ekspertai atkreipia dėmesį į tai, kad daugelis anksčiau merginos pateiktų prognozių išsipildė.
Visų pirma ji anksčiau sakė, kad pasaulis turėtų bijoti susirėmimų tose teritorijose, kur masiškai gyvena armėnų tautybės žmonės.Ir 2020 m. Kalnų Karabache konfliktas tarp Azerbaidžano ir Armėnijos prasidėjo iš naujo.
Reklama