Naujųjų 2022 metų būrimas pasakos apie ateitį

Įdomybės

Naujųjų 2022 metų ateities būrimas pasakos apie ateitį, atsakys į klausimus apie meilę ir gerovę. Kai laikrodis muša 12 kartų ir visi išsako brangų norą, laikas tikėti stebuklais ir spėti.

Būrimas už Naujųjų metų norų išsipildymą

Paprasta ateities spėjimas pasakys, ar po skambančiu laikrodžiu išsakytas noras išsipildys 2022 m.

Norėdami tai padaryti, likus pusvalandžiui iki sėsdami prie šventinio stalo, ant popieriaus lapo užrašykite, ko labiausiai norite. Sulenkite ir paslėpkite kišenėje.

Šventės metu tyliai išimkite iš kišenės popieriaus lapą, perskaitykite jį sau ir padėkite atgal.

Sausio 1-osios rytą pabudę išimkite popierių ir apžiūrėkite jį atidžiau: jei jis išsipurvins ar bus matomos dėmės, noras išsipildys.

Visiškai švarus lapas rodo, kad ateinančiais metais tikimybė išpildyti svajonę yra maža. Kitas nepretenzingas ateities spėjimas yra ant langų.

Pasibaigus Naujųjų metų kultūrinei programai, reikia eiti miegoti, bet tuo pat metu nusistatyti žadintuvą 4:00 val. Pabudę tinkamu momentu pagalvokite apie norą ir eikite prie lango.

Dabar suskaičiuokite langus, kuriuose dega šviesa. Jei gautas skaičius dalijasi iš 2, galite gauti tai, ko norite. Jei skaičius nelyginis, tuomet neturėtumėte nusiminti, o tiesiog įdėti daug daugiau pastangų, kad gautumėte tai, ko taip trokštate.

Ateities spėjimas su ryžių grūdeliu Naujiesiems metams

Lengviausias būdas sužinoti savo ateitį yra toks.

Sausio 1-osios auštant reikia atsidaryti langą ir klausytis iš gatvės sklindančių garsų. Tai, ką pirmasis išgirsta, jo laukia:

  1. Jei tai yra vaikų juokas, tada tikimybė pasiekti savo tikslus yra labai didelė. Tai geras ženklas, pranašaujantis sėkmę įvairiose gyvenimo srityse.
  2. Kūdikio verksmas yra įspėjimas apie galimą sveikatos pablogėjimą. Prasminga būti budriems ir atsargiems, o atsiradus pirmiesiems neįprastiems simptomams kreiptis į gydytoją.
  3. Lojantys šunys – naujos, naudingos pažintys.
  4. Katės miaukimas – finansiniai sunkumai, kurių padės išvengti kruopštus išlaidų planavimas.
  5. Moteriški balsai – tikėkitės bėdų iš kolegų apkalbų darbe.
  6. Vyriški balsai – svarbu susitelkti ties šeimos reikalais, nesistengiant įgyvendinti didelių planų ir naujų sumanymų.

Kita paprasta ateities spėjimas padės išsiaiškinti, kokia tikimybė išsipildyti norui.

Užmigdami naktį iš gruodžio 31 į sausio 1 d., turėtumėte iškelti slapčiausią savo troškimą ir labai norėti, kad jis išsipildytų.

Ryte, iškart pabudus, įdėkite ranką į indą, kuriame laikomi ryžiai, pasiimkite pilną saują, suberkite grūdus ant lygaus paviršiaus ir suskaičiuokite.

Jei žmogus gauna lyginį skaičių ryžių grūdų, jis gali tikėtis, kad išsipildys noras. Jam pasiseks visus metus.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!