Negalėjo patikėti tokia sėkme: parduotuvėje nusipirko uogų ir laimėjo 30 tūkst. eurų

Žmonės

Šiais metais lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ švenčia 30-ies metų jubiliejų ir kviečia visus klientus į „Gimtadienių gimtadienį“ – dovanų dalybos jau prasidėjo. Visus metus pirkėjai sulauks tūkstančių staigmenų, o šiandien, vasario 11-ąją, buvo įteiktas pirmasis iš net dvylikos didžiųjų prizų – 30 tūkstančių eurų. Pirmuoju laimėtoju tapo vilnietis Zigmantas Benetis, kuris net neįtarė, kad eilinis apsipirkimas jo įprastoje parduotuvėje atneš tokią laimingą staigmeną.

„Šiemet „Maximai“ sukanka 30 metų, ir šia švente norime dalintis su savo klientais ištisus metus. Ne be reikalo mūsų lojalumo kortelė vadinasi „Ačiū“ – esame dėkingi savo pirkėjams už pasitikėjimą, už mūsų kokybės įvertinimą ir pagalbą mūsų tobulėjimui. Kaip padėką, už tai, kad 30 metų galime augti kartu, savo pirkėjams išdalinsime daugiau nei milijoną prizų visus metus“, – sako „Maximos“ Rinkodaros projektų skyriaus vadovas Kristupas Buzys.

Pirmuosius 30 tūkst. eurų laimėjęs Zigmantas Benetis nusijuokia prisiminęs, kad nežinia, kas nustebo labiau – ar jis, ar „Maximos“ atstovė, pranešusi jam apie fortūnos nusišypsojimą.

„Man pasakė, kad laimėjau, aš tiesiog tylėjau – o juk gal čia koks pokštas. Tiesiog nieko nesakiau, priėmiau tą informaciją ir laukiau, ką pasakys toliau. Tada manęs klausia – „nelabai apsidžiaugėt?“, – juokiasi 30 tūkst. eurų prizo laimėtojas.

Bet kai „Maximos“ darbuotoja Zigmantui pasakė ir kada jis apsipirko, ir kurioje parduotuvėje, vyras jau suprato, kad tai ne apgaulingas skambutis. Juo labiau, ir apie prekybos tinklo 30-ojo gimtadienio dovanas buvo girdėjęs.

„Žmonai Tatjanai pasakiau, bet jos irgi tokia pati pirma reakcija buvo – „pokštauji!“, – prisimena laimėtojas ir išduoda – žmona iki šiol vis sakė, kad kol nepamatys prizo, tol nepatikės.

Laimėtoją Zigmantą džiugina ir tai, kad lemtingas buvo apsipirkimas jo šeimos mėgstamiausioje parduotuvėje – „Maxima XX“, esančioje Gabijos gatvėje Vilniuje. Jis joje su žmona – jau vietiniai, apsiperka daugiau nei 10 metų.

Šeima negalėtų skųstis, kad loterijose, akcijose jiems visiškai nesiseka – yra laimėję smulkių prizų, tačiau šis laimėjimas yra neabejotinai didžiausias. Konkrečių planų, kur leis laimėtus 30 tūkst. eurų, Zigmantas sako dar neturįs, bet minčių sukasi įvairių – ir apie jo su žmona buities pagerinimą, ir apie vaikus bei anūkus. Būtent jų belaukdami svečiuose Benečiai ir pirko prekes – šviežias daržoves, uogas, kitus produktus – tą lemtingą dieną, kai jiems nusišypsojo fortūna.

„Tokios staigmenos kaip Zigmantas sulaukti gali kiekvienas „Maximos“ klientas, – pabrėžia K. Buzys. – 30 tūkstančių eurų sumas įteiksime kiekvieną mėnesį iš viso dvylikai žmonių, bet daugiau nei milijoną puikių dovanų dalinsime ir kasdien. Iš viso per mėnesį pradžiuginsime daugiau nei 90 tūkst. savo pirkėjų ir jų šeimų. Pavyzdžiui, kiekvieną vasario savaitę išdalinsime po 300 „Delimano Touch“ karšto oro gruzdintuvių.“

Norint dalyvauti dienos žaidime tereikia apsipirkti „Maximos“ parduotuvėje ir pasinaudoti „Ačiū“ lojalumo kortele. Dalyvauti ir laimėti vertingas dovanas savaitės ir mėnesio žaidimuose gali kiekvienas pirkėjas, per apsipirkimą išleidęs bent 15 eurų sumą ir pasinaudojęs „Ačiū“ kortele.

Šaltinis: lrytas.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!