Negalėjo patikėti tuo, ką pamatė pirkėjai parduotuvėje „Lidl“ : ar taip saugu, ar nepasitiki jau savo klientais?

Naujienos

Didieji prekybos tinklai neslepia, kad vagystės iš jų parduotuvių yra gana įprastas reiškinys. Dažniausiai vagiamas alkoholis, kvepalai, elektronikos prekės. Tačiau pirkėjai pastebėjo, kad saugoti pradėtos ir, regis, įprastos maisto prekės.

Portalo tv3.lt skaitytojas  Paulius (tikras vardas ir pavardė redakcijai žinoma) ketvirtadienį apsilankė vienoje sostinės „Lidl“ parduotuvių ir gerokai nustebo dėl to, ką pamatė vienoje iš maisto prekių lentynų.

„Atvariau į „Lidlą“ pieno ir dešros, o matau, kad kumpis užsegtas su apsaugos priemone „voras“.

Likau tikrai nustebęs. Pasidarė įdomu, ar čia labai vagiamas produktas? Ar tiesiog „Lidlas“ nepasitiki savo klientais“, – stebėjosi vyras.

Tačiau, anot jo, pagrindinis klausimas, ar tokios apsaugos priemonės nepadaro žalos maisto produktams.

„Viduje esanti elektronika, kuri reaguoja su prie išėjimu esančiais varteliais, ar ji nekenkia tiesiogiai liečiantis su produktu?“ – klausė vilnietis.

„Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė patikino, kad apsaugos priemonė yra visiškai saugi. Be to, ji tiesiogiai nesiliečia su maisto produktu, kuris turi savo pakuotę.

Bendrovės atstovė neslėpė, kad „užrakinant“ kumpį mėginama apsisaugoti nuo ilgapirščių.

„Prekėms ši elektroninė apsauga yra dedama siekiant sumažinti vagysčių skaičių. Asortimente turime ne vieną prekę, kuri yra saugoma šia papildoma elektronine apsauga.

Tai elektronikos prekės, brangesnės kosmetikos priemonės ar kremai, brangesni alkoholiniai gėrimai, taip pat tam tikros, brangesnės, maisto prekės“, – komentavo L. Skersytė.

Jos teigimu, prekybos vietose dedamos visos pastangos, kad būtų sumažintas vagysčių skaičius:

„Prekėms taikome papildomas markiravimo apsaugos priemones, tobuliname vaizdo sistemas, informaciją apie vagystes perduodame policijai.“

Beje, pareigūnai ir apsaugos bendrovės pastebi, kad prasidėjus COVID-19 pandemijai ir įvedus privalomą kaukių dėvėjimą uždarose patalpose, vagysčių iš parduotuvių pastebimai padaugėjo.

Dėl smulkių vagysčių sulaikomų asmenų skaičius vienu metu buvo padidėjęs ir tris kartus.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!