Neįtikėtina! Sergejus Lavrovas patvirtino Rusijos karo nusikaltimą [vaizdo įrašas]

Naujienos

Rusijos užsienio reikalų ministras apkaltino Ukrainos ginkluotąsias pajėgas įrenginėjant oro gynybą Dnipro gyvenamuosiuose rajonuose. Kažin, ką jis galvoja apie pačią Rusiją.

Sausio 18 dieną Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad neva dėl Dnipro tragedijos kaltos Ukrainos ginkluotosios pajėgos. Anot jo, Ukrainos gynėjai miesto viduje naudojo oro gynybą, dėl ko buvo sunaikintas gyvenamasis namas.

„Ukrainos oro gynyba, priešingai nei teigia visi karybos įstatymai, tarptautinė humanitarinė teisė, yra įsikūrusi gyvenamuosiuose rajonuose“, – sakė Lavrovas. Ukraina tai, beje, paneigė.

Tačiau dar įdomiau tai, kad sausio 19 dieną Maskvos centre ant mažiausiai dviejų pastatų stogų pasirodė priešlėktuvinės sistemos „Pantsir-S1“. Šią savaitę Maskvoje ir miesto apylinkėse pastebėtos ir S-400 oro gynybos sistemos. Akivaizdu, kad tos raketos saugo valstybinių institucijų pastatus, bet joms nebūtina stovėti ant jų. Kitaip tariant, kai Lavrovas teigia, kad Ukraina stato oro gynybos sistemas gyvenamuosiuose rajonuose, Rusija pati būtent tai ir daro – aplink gyvena šimtai tūkstančių žmonių.

„Pantsir-S1“ oro gynybos sistema, be kita ko, saugo nuo dronų. Rusijos žiniasklaidoje pasigirdo nuomonių, kad jų įrengimas gali būti siejamas su karinių objektų Riazanės ir Saratovo srityse atakomis.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!