Nepagalvokite, kad aš kažkokia ypatinga, bet susirasti vyrą tikrai problema

Žmonės

Man 37 metai ir aš esu be galo vieniša. Nuobodu ir liūdna! Jaunos merginos penktadienio vakaro negali sulaukti, planuoja kažką, mano vienmetės – vakarais pas šeimas, o aš – į savo tuščią butą, kur manęs laukia tik žiurkėnas narvelyje. Kačių nenoriu turėti, jos nuobodžios, šunį reikia vedžioti, bet ir esmė ne gyvūnuose, norisi turėti giminingą sielą šalia.

Esu susipažinusi su vyrais ir restoranuose, ir sporto salėje, poilsiaujant, ir vis ne tas. Liko vienintelis internetas. Dauguma vyrų iškart nori vesti, kai sužino, kad gyvenu viena savo bute. Net be bendravimo iškart pasiruošę tuoktis. Vienas visgi nusprendė susitikti. Atėjo pas mane su rožyte ir iškart akimis metrus ėmė skaičiuoti ir vaizdą pro langą vertinti. Alfonsas. Tokius iškart į „šiukšlinę“. O kiek ten seksualiai nepatenkintų, siaubas.

Prašo vienai nakčiai susitikti, net vedę vyrai. Tiesą sakant, vienas man patiko, ne toks įžūlus, net nevedęs. Bet taip ir išėjo – viena naktis ir mano ašaros į pagalvę. O daugiau nieko normalesnio neradau.

Mielos moterys, patarkite, kur gi galima susirasti vyrą, tegu bus neturtingas, bet ir ne „alfonsas“. Pamokykite – kur rasti, kaip elgtis, nes mano draugės irgi tokios pat medinės, kaip ir aš.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!