Nėščia katė vaikštinėjo po aikštelę, melsdama pagalbos

Nėščia katė vaikštinėjo po aikštelę, melsdama pagalbos Įdomybės

Jaunas kanadietis vardu Silvenas automobilių aikštelėje pamatė vienišą katę. Ji sudomino vaikiną. Vaikinas nusprendė su ja susipažinti. Bet katė pasirodė baikšti mergina. Pamačiusi, kad kažkas eina, ji pabėgo.

Po kelių dienų jie pasimatė vėl. Šį kartą ji leido Silvenui prisiartinti arčiau, bet vis tiek jautėsi jos nervingumas. Artėjo žiema ir jaunuoliui tapo gaila katės. Jis nenorėjo, kad gyvūnas šaltų lauke.

Iš aikštelės apsaugininkų Silvenas sužinojo, kad gyvūnas čia pasirodė prieš porą mėnesių. Kadangi katės pagauti nepavyko, jis ją nufotografavo ir publikavo nuotrauką su skelbimu Facebooke. Taip jis norėjo rasti galimus gyvūno šeimininkus. Silvenas kreipėsi net į gyvūnų prieglaudą su prašymu pasiimti katytę pas save. Tačiau ten nebuvo „laisvų rankų“ ir vaikinui patarė pagauti ją savarankiškai.

Jis kasdien ėmė lankyti gyvūną ir atnešdavo jai paėsti. Ūsuotoji benamė su kiekviena diena darėsi palankesnė Silvenui. Greitai jis galėjo pagauti katę. Vaikinas atsinešė ją pas save. Pašėrė, palakino ir sušildė.

Po poros dienų jaunuolis nunešė rastinukę pas veterinarą. Po patikrinimo gydytojas pranešė netikėtą faktą apie Silveno augintinę: ji buvo nėščia. Laimei, katė labai laiku sutiko jaunuolį.

Silvenas davė jai vardą – Tiša. Kol vaikinas nerado savanorių, kurie mokėtų priimti gimdymą, katė buvo pas jį. Prieš pat gimdymą atsirado geri žmonės, kurie sugebėjo pasiimti Tišą pas save. Katė laimingai pagimdė sveikus kačiukus. Dabar visa šeimyna randasi gerose rankose, kurios apsupo juos rūpesčiu.

Reklama