Nėščia motina dirbo per du darbus, kad išlaikytų šeimą. Štai, ką padarė jos viršininkas

Žmonės

CNBC milijonierius Marcusas Lemonis Jungtinėse Valstijose vykdo populiarią programą, kuria siekiama padėti mažoms įmonėms augti ir pagerinti jų klestėjimą. Lemonis žino, kad kai su darbuotojais elgiamasi pagarbiai ir sąžiningai, kiekvienas iš jų labiau rūpinasi darbo vieta, o tai savo ruožtu daro teigiamą poveikį verslo produktyvumui.

Remiantis Tarptautine darbo organizacija, pagal apmokamų motinystės atostogų sąrašą JAV yra išsivysčiusių šalių gale. 2015 m. Lemonis sutiko moterį, kuri ruošėsi motinystės atostogoms ir tuo pat metu stengėsi sudurti galą su galu.

Tami Forbes dirbo „Key Lime Pie“ parduotuvėje. Nors ji rūpinosi viskuo – nuo žurnalų iki rinkodaros, ji uždirbo tik 300 USD per savaitę. Tuo metu namuose jos laukė 8 metų dvynukai ir trečiasis vaikas pakeliui. Moteris taip pat dirbo naktinę pamainą kaip padavėja, kad išlaikytų savo šeimą. Prieš Tami išeinant motinystės atostogų, Lemonis pasiūlė jai šešių mėnesių vertės atlyginimą. Moteris negalėjo sulaikyti laimės ašarų.

„Man reikės jūsų pagalbos, prieš jums išeinant. Mums jūsų reikia. Kad galėtumėte būti rami, noriu jums duoti pinigų. Aš jums sumokėsiu šešių mėnesių atlyginimą,“ – pasakė Lemonis.

Tačiau tai nebuvo malonių staigmenų, laukiančių Tami, pabaiga.

„Kai grįšite, jūs vadovausite šiai vietai. Jūsų atlyginimas bus 1 000 USD per savaitę, todėl jums nebereikės dirbti padavėja. Turėsite laiko vaikams, o čia darysite tvarką,“ – pridūrė Lemonis.

„Man tai tiek daug reiškia. Aš žinau, kad galėsiu išlaikyti savo šeimą, o kai grįšiu, turėsiu, už ką gyventi ir net sutaupyti. Tai nuostabu, ačiū,“ – Tami liejo ašaras ir džiaugėsi, apkabinusi savo geradarį.

Tai puikus pavyzdys, kaip įmonė turėtų elgtis su ištikimais ir darbščiais darbuotojais. Reikia vertinti tuos, kurie prisideda prie verslo sėkmės kūrimo.

Šaltinis: zinoti.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt