Nesudėtingi pratimai, kurie padeda sudeginti tūkstančius kalorijų

Nesudėtingi pratimai, kurie padeda sudeginti tūkstančius kalorijų Įdomybės

Kas sakė, kad neįmanoma numesti svorio, žiūrint televizorių? Tereikia pasirinkti tinkamus pratimus. Čia pateikiami pratimai yra tokie paprasti, kad juos nesunkiai atliksite namuose. O kol mankštinsitės, lengvai užmesite akį ir į televizoriaus ekraną.

1


Šis pratimas padės pašalinti riebalų perteklių ant rankų. Idealiai tinka žiūrint televizorių.

Atsistokite, kad kojos būtų pečių plotyje. Pakelkite rankas į šonus. Sulenkite rankas per alkūnes ir iškelkite aukštyn, kad jos būtų statmenai pečiams. Nejudinkite pečių. Nuleiskite rankas. Pakaitomis pakelkite ir nuleiskite rankas. Kvėpuokite ramiai. Kartokite iki 1 minutės.

2


Padeda sustiprinti ankstesnio pratimo efektyvumą.

Atsistokite, kad kojos būtų pečių plotyje. Pakelkite rankas ir sulenkite per alkūnes 90 laipsnių kampu. Suglauskite abi rankas ties priekine krūtinės dalimi. Grįžkite į pradinę padėtį. Pratimą kartokite iki 1 minutės.

3


Šis pratimas priskiriamas kardio pratimams, kurie stiprina kojų raumenis ir širdies darbą.

Atsistokite šiek tiek praskėtęs kojas. Sulenkite alkūnes, ištieskite delnus į priekį ir nukreipkite juos į viršų. Kelkite kairįjį ir dešinįjį kelius pastoviu, bet greitu tempu. Kartokite tiek, kiek pajėgiate.

4


Šis pratimas veikia sėdmenų ir šlaunų raumenis, taip pat pagerina klubų lankstumą.

Už savęs pastatykite kėdę. Atsistokite priešais kėdę ir kojas laikykite viena nuo kitos pečių plotyje. Nugara turi būti tiesi ir tvirta. Sulenkite kelius ir lėtai meskite atgal klubus. Šiuo metu krūtinė ir galva turėtų likti tiesios. Tiesiog palieskite kėdę ir vėl atsikelkite. Pradedantieji daro 8-10 kartų. Vėliau kartokite 10-12 kartų 3 kartus.

5


Plačiai išskėskite kojas. Pakelkite rankas. Šiuo metu pečiai ir rankos yra tiesiai, o delnai nukreipti žemyn. Lėtai sulenkite kūną per juosmenį ir pakreipkite į dešinę. Nelenkite rankų. Keiskite abi puses, kol pajausite nuovargį.

6


Šis pratimas stiprina pilvo raumenis, rankas ir riešus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pastatyti kėdę.

Atsisėskite ant kėdės. Padėkite kojas ant grindų. Šiek tiek sulenkite alkūnes ir rankomis laikykitės abiejų kėdės šonų. Pritraukite kelius ir sėdmenis ir pakelkite rankas. Pakelkite kūną ir 30 sekundžių laikykite atokiau nuo kėdės. Pakartokite 3 kartus.

7


Šis pratimas įtempia viršutinių sėdmenų raumenis. Jis taip pat pagerina pusiausvyrą ir koncentraciją.

Atsistokite tiesiai, ištiestomis rankomis. Laikykite delnus kartu. Sulenkite dešinę koją per kelį. Išlaikykite pusiausvyrą. Pastatykite dešinę koją už kairiosios pėdos, kad visas kūnas šiek tiek nusileistų. Grįžkite į 2 padėtį. Kryžiuokite vieną koją 45 sekundes, tada tiek pat laiko – kitą.

Nepamirškite mankštintis ne tik prieš televizorių, bet ir ryte!

Reklama