Net pusė vairuotojų atsako neteisingai: patikrinkite savo kelių eismo taisyklių žinias.

Šiandien mūsų redaktoriai kviečia pasitikrinti kelių eismo žinias. Žemiau matote situaciją sankryžoje, ir jums  reikia atsakyti, kuria kryptimi mėlynam automobiliui leidžiama toliau važiuoti. Neskubėkite, nes už neteisingą atsakymą gresia bauda.


Jei norite teisingai atsakyti į klausimą, turite atidžiai išstudijuoti atvejį sankryžoje, tiesa? Norėdami tai padaryti, turite išanalizuoti kiekvieną detalę, kuri parodyta paveikslėlyje. Be to, svarbu suprasti, kad klaidą galite padaryti tik teoriškai. Vis dėlto, realybėje neteisingas pasirinkimas geriausiu atveju baigsis bauda, ​​o blogiausiu – rimta avarija.

Štai kodėl taip svarbu ne tik įsiminti kelių eismo taisykles, bet ir sistemingai jas kartotis. Taip bus galima ženkliai sumažinti eismo įvykių ir nesusipratimų tarp vairuotojų tikimybę. Žinoma, verta prisiminti kelių eismo taisykles ir jų laikytis. Tai ypač aktualu tiems, kurie siekia greičiau pasiekti tikslą arba išvengti spūsčių.

Taigi, grįžkime prie mūsų testo. Visų pirma galima pastebėti, kad paveikslėlyje pavaizduotas šviesoforas su papildoma sekcija ir dviem ženklais. Vienas iš jų, būtent 2.3 „Pagrindinis kelias“, šiuo metu nevaidina reikšmingo vaidmens. Taip yra todėl, kad šviesoforai panaikina pirmumo ženklus. Mūsų atveju šis pirmumo ženklas neturi jokios reikšmės.

Iš to galime daryti išvadą, kad visas vairuotojo dėmesys turėtų būti nukreiptas į šviesoforą. Taigi, kaip matote, pagrindinė šviesoforo sekcija šiuo metu šviečia raudonai. Paprastais žodžiais tariant, mums draudžiama judėti tiesiai ir į dešinę. Sukti  į kairę, atrodo, leidžiama, nes papildoma šviesoforo sekcija su rodykle į kairę šiuo metu yra dega žaliai.

Atrodo, kad tai ir yra atsakymas. Galite važiuoti į kairę ir apsisukti. Vis dėlto, vertėtų atminti, kad šviesoforas nepanaikina visų kitų ženklų. Taigi, galite pastebėti ženklą 2.23 „Draudžiama sukti į kairę“. Vairuotojas negali ignoruoti šio ženklo, tiesa? Kaip taip nutiko, kad šis ženklas prieštarauja papildomai šviesoforo sekcijai?

Ypač atidūs vairuotojai pastebės, kad ženklas yra geltonas. Tai rodo, kad šis ženklas naudojamas tik laikinai. Kitaip tariant, galime manyti, kad kelias yra remontuojamas. Kol darbai nebaigti, sukti į kairę draudžiama. Tokiu atveju mėlyno automobilio vairuotojas gali tik apsisukti.

Pripažinkite: ar sugebėjote atsakyti teisingai? Būtinai pasidalinkite komentaruose.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!