Netikėtai lapkričio mėnesį Dvyniai pakeis likimą. Koks bus lemiamas veiksnys: Vasilisa Volodina astrologinė prognozė

Netikėtai lapkričio mėnesį Dvyniai pakeis likimą. Koks bus lemiamas veiksnys: Vasilisa Volodina astrologinė prognozė Horoskopai

Oro elemento „Dvyniai“ atstovai paskutinį rudens mėnesį gali patirti meilės nusivylimų. Partneris, kurį ženklo atstovai taip mylėjo, iš tikrųjų gali būti ne tas asmuo, kuriuo apsimetė.

Tai bus didelis smūgis Dvynių pasididžiavimui. Nusivylimas gali paprasčiausiai palaužti jautriausių šio ženklo žmonių širdį.

Tačiau žvaigždės jiems pataria per daug nesijaudinti apgaunant mylimąjį, nes horizonte jau matoma naujos Dvynių meilės figūra.

Jau antroje mėnesio pusėje laisvi ženklo atstovai pamirš savo meilės nesėkmes, džiaugdamiesi laime naujo partnerio glėbyje.

Lapkritis yra puikus laikas persikraustyti, pakeisti būstą ir visas nekilnojamojo turto operacijas. Tie Dvyniai, kurie jau seniai galvojo apie buto įsigijimą ar išsinuomojimą, gali drąsiai įsitraukti į savo svajonę.

Naujoje vietoje ženklo atstovai pradės naują gyvenimą – įdomų ir įdomų. Šio ženklo žmonėms lapkritis yra tvarkos ne tik namuose, bet ir galvose mėnuo.

Atėjo laikas prisiminti skolas ir pabandyti visiems atsipirkti prieš žiemą. Priešingu atveju senos skolos gali persikelti į naujus metus ir išaugti kaip sniego gniūžtė.

Vyresni dvyniai turi būti atsargūs savo sveikatos, ypač sąnarių atžvilgiu. Staigus lapkritio orų pasikeitimas gali sukelti kojų skausmą ir patinimą.

Reklama