Netikėtai mirus tėvams, 17-metė mergina liko rūpintis broliu ir seserimis. Štai kaip susiklostė jų gyvenimas

Naujienos

Atsakomybė yra svarbus dalykas kiekvieno gyvenime. Kartais mes nusprendžiame ją prisiimti patys, o kartais to pareikalauja situacija.

Samantai Rodriguez buvo vos 17 metų, kai ji su penkiais jaunesniais broliais ir seserimis neteko abiejų tėvų. Mama Liza mirė nuo gimdos kaklelio vėžio 2013 metais ir nuo tada šeima rūpinosi tėtis Aleksandras. Deja, bet po trejų metų limfoma pasiglemžė ir vyro gyvybę.

Vaikai sunkiai išgyveno šeimos tragediją, tačiau Samanta suprato, kad dabar jai teks pasirūpinti savo artimaisiais.

“Man tuo metu buvo 17 metų, tačiau mano broliui ir seserims reikėjo suaugusio žmogaus šalia. Žinojau, kad tuo žmogumi turiu būti aš“ – sako mergina.

Samanta suprato, kad netrukus jos brolis ir seserys bus išsiųsti į vaikų namus, todėl stengėsi padaryti viską, kad šeima išliktų kartu.

“Aš žinojau, ką turiu daryti. Dar prieš mirtį mama man pasakė, kad šeima visada turi laikytis kartu“.

Taip 21-erių mergina paskutinis kelis metus praleido besirūpindama 7-erių Destiny, 9-erių Bella, 12-os Michael, 15-os Brenda ir 16-os Milagros.

Samanta sugebėjo pasirūpinti ne tik visu šeimos gerbūviu, bet ir pabaigti vidurinę mokyklą. Šiuo metu mergina lanko koledžą, o po paskaitų dirba padavėja.

“Negalėčiau jiems liepti geriau mokytis, jei pati nebūčiau baigus mokyklos. Buvau be galo laiminga, kai visi vaikai didžiavosi manimi, jog baigiau vidurinę mokyklą. Aš turiu būti pavyzdys“ – sako Samanta.

“Galbūt kartais ir pavargstu rūpintis didele šeima, tačiau žinau, kad mama manimi didžiuojasi. Dienos pabaigoje supranti, kad materialūs dalykai nėra tokie svarbūs. Jie gali labai greitai dingti iš mūsų gyvenimų. Tikrosios vertybės yra meilė, šeima ir palaikymas“ – sako mergina.

“Aš stengiuosi suteikti meilę ir palaikymą, kurių jie nespėjo gauti iš tėvų“.

Kokia nuostabi mergina!

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!