Niekada moteris neturėjusi lytinių santykių susilaukė vaikelio: paaiškino, kaip tai galėjo nutikti

Žmonės

Samantha Lynn Isabel pasakoja, kad būdama devyniolikos, prieš penkerius metus, ji pajuto pilvo skausmą ir pastebėjo, kad mėnesinės jau savaitę vėluoja. „Tiktoke“ publikuotame filmuke mergina sakė, kad sueities ji anuomet niekada nebuvo turėjusi, todėl apie nėštumą nė negalvojo. Vis dėlto, ji anuometinio savo vaikino paprašė nupirkti jai nėštumo testą.

„Aš: pasidarau nėštumo testą ir galvoju, kad jis bus neigiamas“, – prie filmuko rašė ji. – „Tada galvoju, kad teigiamas testas yra klaida, ir pasidarau dar 6 testus“.

Gavusi visą eilę teigiamų atsakymų, ji nuėjo pas gydytoją, norėdama įsitikinti, kad taip negalėjo nutikti dėl jokios kitos priežasties. Merginos nuostabai, gydytoja patvirtino, kad ji jau penkias savaites nėščia.

Draugai ir šeima ją juokaudami vadina „Mergele Marija“

Dabar Samantha augina penkerių metų amžiaus sūnų Bentley. Jos draugai ir šeima ją juokaudami vadina „Mergele Marija“, pasakoja ji. Tačiau ginekologai sako, kad nėštumas be sueities nėra stebuklingas dalykas.

Žinoma, taip nutinka retai, tačiau mergina gali pastoti ir be sekso. Isabel pasakoja, kad su vaikinu ji tik glamonėjosi, be sueities, todėl nenaudojo jokių apsaugos priemonių.

Dr. Alyssa Dweck, ginekologė iš Niujorko, sako, kad „tereikia vieno gero plaukiko“ – ji omenyje turi spermą.

@sammiisabelx3 And that is how i have a 5 year old son. #makeitstop #pregnant #fyp #pregnancy #story #storytime #mystory #funny #fml ♬ I am at ur moms house – Elizabeth Chetwynd

„Mano įtarimas toks, kad varpos ir makšties kontakto būta, nes net ir pats švelniausias prisilietimas prie makšties angos, net ir prieš ejakuliaciją, gali baigtis nėštumu“, – sako dr. A. Dweck. – „Daug kas to nežino“.

Ginekologė dr. Jennifer Lincoln taip pat sako, kad tokie nėštumai yra reti, bet jų pasitaiko, rašo insider.com

„Jei vyras tenkina moterį pirštais, o ant pirštų yra spermos, į makštį patekęs jos kiekis greičiausiai bus mažesnis nei sueities metu“, – sako dr. J. Lincoln.

Geriausias būdas išvengti nėštumo – naudoti apsaugos priemones, net jei sueities ir neplanuojate.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt