Niekada negirdėti būdai, kaip panaudoti maistinę plėvelę buityje!

Įdomybės

Maistinė plėvelė ne tik padeda išlaikyti šviežią maistą šaldytuve! Ji padės įvairiose kasdieninėse situacijose: nustebsite sužinoję, kur dar galima panaudoti plėvelę.

Plėvelė apsaugos jūsų rankas, kai reikia dirbti su grėbliu ar kastuvu. Tiesiog apvyniokite rankeną su plėvele ir dirbkite!

Prieš padėdami į šaldiklį, visuomet suvyniokite ledų likučius į plėvelę. Ledai užšals ne taip stipriai!

Apvyniokite šepetėlį plėvele, taip apsaugosite įrankį nuo sudžiuvimo ir kitą dieną galėsite toliau dirbti su dažais. Be to, plėvele galite uždengti indą su dažų likučiu.

Jei į plėvelę suvyniosite bananų stiebus, vaisiai ilgiau išliks švieži!

Norėdami užsandarinti įvairius buteliukus, naudokite plėvelę! Visada tai darau su kosmetika prieš pakuodama juos į lagaminą.

Laikykite plėvelę netoli lauko durų: jei reikia skubiai užeiti į namus, tiesiog apvyniokite nešvarius batus su plėvele!

 Plėvelės pagalba galite lengvai užsandarinti senų langų plyšius prieš žiemą!

Maistinių muselių spąstai! Supjaustykite vaisius, uždenkite puodelį su keliais sluoksniais plėvelės ir pradurkite skylę. Muselės labai greitai atsiras puodelyje, deja išlipti nebegalės…

Originalus būdas sukurti raštą ant sienų dažant! Užtepkite dažus, tada užklokite sieną plėvelės sluoksniu ir prispaudę palaikykite. Šis triukas sukurs unikalų dizainą!

Visada uždenkite šaldytuvo lentynas su plėvele! Net jei ant lentynos pribėgs kefyro ar džemo, lengviau bu pakeisti plėvelę nei plauti visą šaldytuvą.

Uždengę bet kokią stiklinę su skysčiu ir įstatykite šiaudelį, taip namai liks švarūs, net jei stiklinė netyčia apsivers!

Jei norite, kad puokštė be vandens laikytųsi ilgiau, naudokite šį triuką. Apvyniokite stiebų galus drėgnu skudurėliu, tada užvyniokite plėvele.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!