Norėjo svajonių vestuvių, bet dėl to prarado draugus, šeimą ir… sužadėtinį

Norėjo svajonių vestuvių, bet dėl to prarado draugus, šeimą ir… sužadėtinį Žmonės

Kiekviena moteris svajoja apie savo vestuves. Kelia jaudulį vien tik ta mintis, kad kažkada turėsi šventę, kurios metu galėsi apsivilkti baltą svajonių suknelę ir visas dėmesys bus skirtas tik tau ir tavo partneriui. Žinoma, kiekviena nuotaka ir jaunikis turi savo idėją, kaip turėtų atrodyti jų svajonių vestuvės, tačiau tikrai ne kiekvienas sugeba įpirkti viską, ko tik širdis geidžia.

Tokia situacija ištiko ir Susaną – ji žinojo, kokių vestuvių nori, tačiau neturėjo joms lėšų. Ir vieną dieną jai į galvą šovė nuostabi mintis – ji sugalvojo kaip surengti savo svajonių vestuves!

Tiesa, ši idėja ir begalinis noras ją įgyvendinti moteriai daug kainavo: ji prarado savo gerą reputaciją, draugus, dalį šeimos ir… patį sužadėtinį.

Susana jautėsi protingesnė už visus kitus esančius aplink ją ir tikrai manė, kad jai pavyks surengti prabangias vestuves, net jei ji pati ir neturi joms lėšų. Būtent dėl to ji sumanė, kad pinigų galima paprašyti svečių, kurie planuoja atvykti į jos ir jos sužadėtinio vestuves.

Jai reikėjo gana didelės sumos – 170 000 zlotų (daugiau nei 38 tūkst. eurų). Už tokią sumą Lenkijoje ji galėtų nusipirkti du automobilius ir nedidelį butą, kurį vėliau galėtų atrenovuoti! Kai kurie žmonės tokių pinigų vestuvėms tikrai nesiryžtų išleisti, tačiau Susana tvirtai žinojo ko nori – jos vestuvės turi būti tokios, kad pavydėtų net viena garsiausių ir turtingiausių JAV šeimų – Kardashianai.

Vos tik ši idėja merginai šovė į galvą, ji iš karto kreipėsi į savo draugus ir ėmė prašyti jų pagalbos. Jos sąlygos buvo tokios: kiekvienas, kuris nori atvykti į jos ir jos sužadėtinio vestuves turi sumokėti jiems po 1300 eurų (daugiau nei 4 tūkst. zlotų), kad galėtų pasilinksminti kaip niekada anksčiau.

Kitaip sakant, ji prašė pinigų už tai, kad jau pakviesti svečiai apskritai būtų įleisti į vestuves ir jų meilę galėtų švęsti kartu su jaunaisiais. Kaip ir buvo tikėtina, ji labai nusivylė draugų reakcija.

Likus keturioms dienoms iki vestuvių Susana turėjo viską atšaukti. Kartu su sužadėtiniu jie vestuvėms sugebėjo sukaupti 15 000 eurų, o likusius tikėjosi gauti iš draugų. Keletas svečių sutiko prisidėti prie vestuvių pinigais, jei jaunieji tai laikys vestuvine dovana. Jaunikio tėvai jiems davė 2500 eurų, o liudininkai pasiūlė net 4000 eurų! Bet to nepakako…

“Mes paprašėme svečių dovanoti mums pinigus. Kaip kitaip galėtume sau leisti vestuves, apie kurias svajojome? Mes aiškiai pasakėme, kad jei negalėsite prisidėti prie mūsų ypatingų vestuvių pinigais, tuomet esate jose nelaukiami. Juk tokia proga pasitaiko vieną kartą gyvenime!”, – Susana rašė socialiniame tinkle “Facebook”.

Žinoma, didelė dalis pakviestų svečių tokios didelės sumos jauniesiems mokėti nenorėjo. Dėl to Susana pradėjo internetinę lėšų rinkimo kampaniją, tačiau jai ir čia nepasisekė – ji sugebėjo surinkti vos kiek daugiau nei 200 eurų. Galiausiai net patys artimiausi žmonės nusprendė atsiimti piniginę paramą, kurią prieš tai žadėjo jauniesiems.

Kai visi reikalai pašlijo, pikta būsima nuotaka pasidalino savo mintimis “Facebook” tinkle. Ten ji rašė apie tai, ką galvoja apie “draugus”, kurie nedalyvaus jos vestuvėse. Šį ilgą įrašą ji jau ištrynė, tačiau jis keletą dienų dar sklandė internete, kadangi kai kurie žmonės jau buvo spėję įrašą nusikopijuoti.

Šiame straipsnyje pateiksime tik pagrindinę šio įrašo dalį, kadangi mergina tikrai norėjo aprašyti kiekvieną smulkiausią detalę! Pradėkime nuo pradžių – Susana su savo sužadėtiniu susipažino būdama 14 metų. Jie kartu mokėsi, o vėliau dirbo. Būdama 20 metų ji pagimdė sūnų. Ilgą laiką jie taupė pinigus savo svajonių vestuvėms, deja, bet jie abu neįvertino savo galimybių.

Štai ką mergina toliau rašė savo įraše:

“Kadangi mūsų gyvenimas buvo tarsi pasaka, norėjome, kad vestuvės visiems paliktų neišdildomą įspūdį. Mums tiesiog reikėjo šiek tiek paramos. Paskaičiavome, kad mūsų svajonių vestuvės kainuotų apie 55 000 eurų. Į šią sumą įtraukėme ir savo medaus mėnesio kelionę į Arubą (Karibų jūroje esanti sala). Taigi, paprašėme savo šeimų ir draugų padėti mums įgyvendinti šią svajonę.

Išsiuntėme kvietimus, bet tik aštuoni žmonės atsakė ir atsiuntė pinigus, kurių prašėme. Tikrąją to žodžio prasme išprotėjome. Kaip mes rengsime vestuves be draugų pagalbos? Dar blogiau, mano BUVUSI šeima atsisakė duoti pinigų, po to ir kiti žmonės pradėjo atsiimti pinigus, kuriuos buvo mums atsiuntę. Nepatikėsite, kad tarp šių žmonių buvo MANO GERIAUSIAS VAIKYSTĖS DRAUGAS, kuris buvo man tarsi antroji šeima!

Iki vestuvių buvo likęs mėnuo, kvietimus išsiuntėme antrą kartą, tik šį kartą paprašėme paremti mus tiek, kiek kiekvienas gali. Kas gi yra tie 1000 eurų? Arba 1500? Juk tai nėra daug! Tikrai kiekvienas gali tiek padovanoti! Girdėjau, kad žmonės dažnai prašo ir dar daugiau.

Na, bet tada viskas dar labiau pablogėjo…

Taip, nors situacija jau ir taip atrodo katastrofiška, viskas dar labiau pablogėjo. Mano sužadėtinis vieną dieną atėjo prie manęs ir pasakė, kad jam atsibodo šie nuolatiniai vestuvių planavimai ir jis nori surengti eilines Las Vegaso vestuves

Aš pradėjau juoktis, nes tikrai maniau, kad jis juokauja… bet, pasirodo, kad ne. Jis kalbėjo visiškai rimtai. Jis norėjo surengti pigias, gėdingas Las Vegaso vestuves! Tuo metu savęs klausiau GALBŪT JIS IŠPROTĖJOS? AR AŠ TIK TO VERTA? Ar man tikrai patiktų tuoktis tarp lošimų aparatų ir alkoholizmo sostinėje? Vien tik apie tai pagalvojus mane ištiko panikos priepuolis.

Su sužadėtiniu labai susipykome ir jis išėjo iš namų, tuomet paskambinau draugei, kuri turėjo būti mano vestuvių liudytoja, ėmiau šaukti ir aiškinti jai tai, kas ką tik įvyko. Bet ką gavau vietoje užuojautos? Ji man pasakė, kad aš per daug reikalauju ir kad turėčiau laikytis tokio biudžeto, kokį galime sukaupti! Tokios paniekos neįmanoma apibūdinti jokiais žodžiais!

Kaip kažkas, kas pasiūlė man duoti 1000 eurų, o paskui atsiėmė pinigus, kurie turėjo būti mano, gali man liepti laikytis biudžeto? Ji puikiai žinojo, kad mano svajonė yra surengti tokias vestuves, kokių dar niekas nėra matęs. Bent vieną dieną savo gyvenime norėjau pasijausti kaip būdama Kardashian giminės dalis, o visą likusį gyvenimą gyventi įprastą gyvenimą. Pavadinau draugę šlykščia ir padėjau ragelį.”

Susana galiausiai nutraukė visus ryšius su buvusiu sužadėtiniu, jo tėvais, pamergėmis, liudytojais ir kai kuriais draugais, su jais ji atsisveikino paskubomis. Kuomet visa ši drama baigėsi, “Facebook” ji paliko dar vieną įrašą:

“Aš išsekusi. Mano širdis mirusi, suskaldyta į gabalus, tuščia…  Turiu pabėgti nuo šių siaubingų žmonių. Kodėl kai kuriems yra taip sunku padėti savo draugams? Ar aš jiems apskritai rūpėjau? Tereikėjo duoti man pinigų, kad galėčiau surengti savo svajonių vestuves! Niekada neketinau apsimesti, kad tai ne tai, ko visada norėjau. Tai buvo mano svajonė, bet visi mane išdavė.

Atsisveikinu, grįšiu po dviejų mėnesių.

Be to, nemanykite, kad mane pažįstate. Aš atsiribojau nuo jūsų – gyvačių. Nuo šiol būsiu viena, kalbėsiu tik su tais, kurie žinau, kad bėdoje man padės”.

Skaitant šią istoriją tikrai neįmanoma atitraukti akių, darosi vis įdomiau, ką gi Susana sugalvojo toliau. Tačiau kaip ir žadėjo savo įraše, moteris ištrynė savo “Facebook” paskyra ir kitus du mėnesius keliavo ir tyrinėjo naujas vietas. Su sužadėtiniu ji taip pat išsiskyrė, tačiau vis dar palaiko su juo ryšius dėl judviejų vaiko.

Jos gėdingas įrašas internete pasklido po to, kai keli paaugliai jį pamatė ir patalpino jaunimo portale mumsnet.com. Laimei, įraše nebuvo jokių Susanos ar jos artimųjų asmeninių duomenų. Visi iki šiol žino tik jos vardą. Galbūt per tuos du mėnesius moteris suprato, kad ne visada reikia šokti aukščiau bambos, nes kartais kuklesni norai gali mus padaryti laimingesniais nei bandymas pasiekti praktiškai neįmanomą svajonę.

Reklama