Nufilmuota orkų belaisvių apklausa – stipri Ukrainos kario kalba atėmė žadą: kiekvienam įrodė, kad okupantai yra nusikaltėliai ir žudikai [vaizdo įrašas]

Naujienos

Rugsėjo 8 dieną internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas Charkivo srityje įvykęs Ukrainos kariuomenės ir Rusijos įsibrovėlių pokalbis.

Paimti į nelaisvę Putino armijos kariai patvirtino, kad yra iš Rusijos. Vienam iš jų 19 metų, dviem – po 20 metų, gimę Brianske ir Kaliningrade. Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kariai įsibrovėliams uždavė daugybę juos gluminančių klausimų.

Pagrindinis klausimas buvo paprastas ir konkretus:

„Kodėl čia atvažiavote? Ar turite tėvus? Mes čia gyvenome normaliai, kol jūsų nebuvo. Mano tėvas mirė prieš mėnesį dėl šio karo“, – sakė vienas iš Ukrainos karių.

Į Ukrainą įsiveržusių priešų smegenis bandęs „išvalyti“ Ukrainos karys pasakojo, kad prieš 10-15 metų Rusijoje turėjo daug draugų, o dabar jų nebėra. Belaisviams jis pasakė, kad kariauti nenori, jo svajonė – auginti vaikus su žmona ir mokyti mokykloje.

Kitas Ukrainos gynėjas privertė belaisvį nuleisti akis.

„Esu tikras doneckietis, kilęs iš Severodonecko, nori, parodysiu kur aš priregistruotas? Iš Severodonecko išvykau į Kijevą, kai jūs atvykote į Donecko sritį. Kur man eiti toliau?“ – paklausė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kovotojas.

Tada belaisviai buvo patalpinti rūsyje, pažadėjus, kad jie bus iškeisti, ir patarus pasakyti tiesą apie karą Rusijoje.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!