Numerologija: išsiaiškinus koks yra jūsų mylimo žmogaus meilės skaičius, geriau jį suprasite

Be kategorijos

Kiekvienas žmogus turi asmeninį meilės numerį, kuris apskaičiuojamas pagal gimimo datą. Šis skaičius daug ką gali pasakyti ne tik apie jūsų mylimąjį, bet ir apie santykius su juo. Žinodama jo meilės skaičių, galite geriau suprasti ir savo partnerio elgesį. Tai gali padėti sukurti harmoningus santykius.

Kaip apskaičiuoti meilės skaičių? Suskaičiuoti meilės skaičių nėra sunku. Jums reikia žinoti savo  partnerio gimimo datą. Tada sudėkite atskirus skaitmenis, kol gausite vienaženklį skaičių.

Pavyzdžiui,  jūsų partnerio gimimo data yra 1998-07-15.

1 + 9 + 9 + 8 + 0 + 7 + 1 + 5 = 40 = 4 + 0 = 4

Taigi meilės skaičius bus 4.

Meilės skaičiai leidžia gerai įvertinti, kaip bendraujate su savo partneriu ir kokia jo meilė. Ką tiksliai reiškia jūsų meilės skaičius ir kaip galite panaudoti šias žinias sau.

Meilės skaičius 1

Tai reiškia, kad šio skaičiaus turėtojas nenori paklusti meilės reikaluose. Jis stiprus ir nepriklausomas, santykiuose turi savo principus. Jei partnerio principai jam netinka arba partneris nesilaiko jo principų, jis įsižeis ir išeis. Nelengva būtu su šiuo partneriu, užtat visada jus apsaugos!

Meilės skaičius 2

Šis skaičius – tai partnerystės ramstis. Tai reiškia, kad dėl jūsų jis gali atidėti savo reikalus. Ir aplamai nėra suinteresuotas užsiimti kuo nors kitu, kol bus įgyvendinti pirmiausiai jūsų poreikiai. Jei turite partnerį, kurio meilės skaičius yra 2, galite tikėtis gilių jausmų ir daug daugiau romantikos.

Meilės skaičius 3

Šį skaičių turintis vaikinas atsakingas už santykių malonumą. Jis nustebins jus romantiška vakariene žvakių šviesoje, surengs spontanišką vakarėlį savo namuose ar atsiųs didžiulę gėlių puokštę į darbą arba į namus.

Meilės skaičius 4

Jei jūsų partnerio meilės skaičius yra 4, jis yra patikimas ir ištikimas. Iš pradžių jis su jumis gali  elgtis atsargiai, kad nesuklystų.  Šį meilės skaičių turintis vaikinas daug neprašo. Bet jis yra ištikimas  visa siela ir širdimi. Ir jis taip pat tikisi, kad būsite ištikima.

Meilės skaičius 5

Viena vertus, žmogus, turintis skaičių 5, yra labai užsispyręs, jam reikia daug laiko skirti sau. Jei jam kyla jausmas, kad negali laisvai vystytis, jis greitai į tai sureaguos, o tai gali sukelti ginčus ir skandalus. Kita vertus, jis labai aistringas ir nuoširdus. Jis parodys jums savo meilę įvairiais būdais.

Meilės skaičius 6

Šį skaičių turintis vaikinas yra tokio tipo žmogus, kuris santykiuose užima vairininko vietą. Jam patinka kontroliuoti ir valdyti ne tik savo, bet ir kito gyvenimą. Tokiu būdu jis nori užtikrinti, kad gautumėte tokį gyvenimą, kokio norite. Kaip partneris jis kartais vargina, bet visada myli ir rūpinasi.

Meilės skaičius 7

Jei jūsų partnerio meilės skaičius yra 7, jis yra susimąstęs ir nuolat nerimauja. Jis analizuoja jūsų santykius iki smulkmenų. Jei yra problema, jis visada turi sprendimą. Jis būna laisvas ir atsipalaidavęs, o tai retas atvejis tarp meilės skaičių turinčių vaikinų. Jis taip pat visada padeda rasti išeitį iš sunkių gyvenimo situacijų.

Meilės skaičius 8

Žmogus, turintis skaičių 8, mėgsta laisvę santykiuose. Net ir tobuluose santykiuose jis neleidžia kėsintis į jo laisvę. Jei per daug esate įkyri ir erzinate, palikite jį kurį laiką. Juk suteikę jam įsivaizduojamą laisvę, pasielgsite išmintingai ir išsaugosite meilės santykius.

Meilės skaičius 9

Vaikinas, kurio meilės skaičius 9, daugiausia dėmesio skiria meilei. Artumas, jausmai ir supratingumas jam yra tokie pat svarbūs kaip gilūs  ir dvasingi pokalbiai bei akimirkos, kai galite kartu juoktis.

Šaltinis: sniegopilys.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!