Nunerkite kojines su dviem virbalais. Neįtikėtinai paprastas metodas

Žmonės

Kaip malonu šaltą žiemos vakarą dėvėti minkštas kojines ir pasigaminti sau kakavos. O mezgimas? Savotiška meditacija moterims tuo pačiu metu nuramina nervus ir suteikia galimybę prijungti gaminį, kurio niekas kitas nepadarys. Visi žino, kad paprastai kojinės yra mezgamos ant keturių virbalų, ir tai yra gana nepatogu. Mes paaiškinsime, kaip supaprastinti užduotį.

Kojinės

Šiandien jums pasakysime, kaip numegzti kojines vos su dviem virbalais.

JUMS REIKĖS:

  • mezgimo virbalai
  • dviejų spalvų siūlai
  • adata

DARBO EIGA:

Mezgimas prasideda nuo auliuko, geriau pasiimti virbalus, kurie nėra labai ploi, apie 5 mm storio. Surinkite 23 kilpas klasikiniu būdu su papildomu siūlu, kuris skiriasi nuo dviejų pagrindinių spalvų. Tada su siūlu, kuriuo norėsite numegzti auliuką ir padą, megzkite 3 eilutes, įskaitant pradinę kilpą.

Pašalinkite 1 krašto kilpą. Ant megztų eilių žalias siūlas atskiria pagrindinę spalvą, todėl pirmiausia reikia pakelti rudąją kilpą prie kairiosios mezgimo adatos, megzti ją priekine kilpa, kitą – iš vidaus, tada vėl pakelti apatinę kilpą į kairę mezgimo adatą ir megzti su priekine kilpa. Taigi megzti iki eilutės pabaigos. Taigi, kilpų skaičius padidėja dvigubai.

Pašalinkite papildomą siūlą ir paimkite tos spalvos siūlus, kurie bus kojinės pagrindinė spalva. Šiuo atveju tai yra baltas siūlas.

Kojinės

Pašalinkite kraštinę kilpą, tada megzkite 1 akį teisingą, 1 atvirkščiai. Paskutinė kilpa visada yra atvirkščia, nes ji yra briaunota.

Apverskite siūlus, nuimkite apatinę kilpą ir taip pat megzkite 2-ą eilutę: priekinė, neteisinga. Iš viso jų yra dvylika.

Kai sujungiamas 12 eilučių auliukas, prasideda kojinės mezgimas: nuimkite apatinę kilpą ir megzkite 21 priekyje iki auliuko vidurio.

Iš 22-osios kilpos reikia sujungti dvi kilpas viename: megzti priekinę dalį priekinei sienai, neteisingą kilpą – užpakalinei daliai. Taip gaunasi dvi kilpos iš vienos.

Megzkite likusius dygsnius iki eilutės galo, nepamirškite megzti krašto neteisinga kilpa.

Kojinės

14-oji eilutė: nuimkite krašto kilpą ir megzkite 16 priekinių, po to 12 atvirkščių akių.

15-oji eilutė megzta geromis kilpomis, išskyrus kraštą.

16-oji eilutė tinka taip pat, kaip ir 14-oji: 16 priekinių kilpų, 12 apatinius, 16 priekinių ir apatinių siūlių.

Nuo 17-osios eilutės mezgimo schema prasideda taku. Krašto kilpa pašalinta, megzta 16 priekinių kilpų. Ant papildomos mezgimo adatos nuleiskite 3 kilpas ir palikite jas megzti.

Padarykite dar tris kilpas su papildoma mezgimo adata ir uždėkite ją prieš megzdami, megzkite kitas 3 eiles geromis akimis, o ant papildomos mezgimo adatos – taip pat.

18-oji eilutė: apvadas, 16 priekinės, 12 apatinės, 16 priekinės ir apatinės.

19-oji eilutė visos akys geros.

20-oji eilutė: kraštas, 16 priekinių, 12 apatinių, 16 priekinių kilpų ir kraštas.

Kojinės

TAKELIO VIRŠUS

Nuo 21-osios eilutės prasideda pėdos viršaus mezgimas, tai yra 1-oji eilutė. Nuimkite 22 dygsnius ant dešinio virbalo. Paimkite naują siūlą ir megzti 20 gerų akių.

2-oji eilutė: krašto kilpa, 4 priekinės, 12 blogų, 4 priekinės.

3-oji eilutė: pirmoji ir paskutinė eilutės kilpos yra kraštinės, visa eilutė megzta geromis akimis.

4-oji eilutė tinka kaip 2-oji.

5-oji eilutė: apvadas, 4 geros akys, 3 kilpos, nuimkite papildomą mezgimo adatą, palikite ją už siūlų ir megzkite kitas 3 kilpas. Nuleiskite 3 kilpas ant papildomos mezgimo adatos ir padėkite priešais siūlus. Kitas 3 kilpas megzkite priekyje. Tada 4 geras ir krašto kilpos.

Kojinės

6-oji eilutė tinka kaip 2-oji ir 4-oji.

7-oji eilutė: kraštas, 20 gerų, kraštas.

8-oji eilutė yra tokia pati kaip 2, 4, 6.

Tada 9–32 eilutės megziamos ta pačia seka iki norimo ilgio. Norėdami suprasti, kiek megzti takelio viršutinę dalį, matuokite pėdą metru. Megzto viršaus ilgis turėtų būti 2 cm trumpesnis.

33-oji eilutė: nuimkite krašto kilpą, megzkite 2 kilpas kartu su priekine kilpa į dešinę (pynės nuo 3 iki 3 dešinėje), tada 16 gerų ir 2 kartu priekyje į kairę (pynės nuo 3 iki 3 kairėje), kraštas.

34-oji eilutė: kraštas, 3 geros, 12 blogų, geros, kraštas.

35-oji eilutė: krašto kilpa, 2 kartu su priekiniu šlaitu į dešinę, 14 gerų, 2 priekiai su kairiuoju šlaitu, krašto kilpa. Kilpų skaičius sumažėjo iki 18.

36-oji eilutė: kraštas, 2 priekinės, 12 blgoų, 2 priekinės, kraštinės kilpos.

Kojinės

37-oji eilutė: krašto kilpa, 2 kartu, priekinė dešinė, pynė nuo 3 iki 3 kairėje, pynė nuo 3 iki 3 kairė, pynė nuo 3 iki 3 dešinė, 2 kartu priekinė kairė, krašto kilpa.

38-oji eilutė: kraštas, 1 priekis, 12 blogos, 1 priekis, kraštas.

39-oji eilutė: kraštas, 2 kartu priekyje į dešinę, 3 priekyje, 2 kartu priekyje dešinėje, 2 kartu priekyje kairėje, 3 priekyje, 2 kartu kairėje priekyje, krašto kilpa. Iš viso 12 kilpų.

Pradėkite megzti padą rudais siūlais, eidami į atidėtų kilpų dešinę pusę. Patogumui perkelkite kilpas į kairę mezgimo adatą. 1 pėdos eilutė: apvadas, 11 gerų, tada 20 kilpų, megztų išilgai gaminio viršutinės dalies drobės dešinės pusės. Taip pat megzti 12 siūlių ant kojos ir dar 20 siūlių susiūti išilgai antrosios takelio dalies. Tada 12 gerų kilpų ir 1 kraštas.

Megzkite 2-ą eilę geromis kilpomis. Iš viso turėtų būti 10 tokių eilučių.

Kojinės

TRASOS APAČIA

1-oji eilutė: krašto kilpa, 2 kartu geros, 29 geros, 2 kartu geros, 3 geros, 2 kartu geros, 3 geros kilpos. Kitas 2 kartu geros, 29 geros, 2 kartu geros kilpos.

Megzkite 2-ą pado eilę su geromis kilpomis iki eilutės pabaigos.

3-oji eilutė: kraštas, 2 priekinės kilpos kartu, 28 priekinės, vėl 2 priekinės, 2 priekinės, 2 kartu priekinės, dar 2 priekinės, vėl 2 priekinės, 27 priekinės ir 2 priekinės kilpos, paskutinis kraštas.

4-oji eilutė megzta geromis kilpomis iki eilutės galo, išskyrus krašto kilpas.

5-oji eilutė: kraštas, 2 kartu, 26 geros, 2 kartu, 1 gera, 2 kartu, 1 gera, 2 kartu, 26 geros, 2 priekyje ir krašte kilpos.

6-oji eilutė megzta geromis kilpomis.

7-oji eilutė, megzta su geromis kilpomis: kraštas, 2 kartu, 24, 2 kartu priekyje 3 kartus, 25 geromis, 2 kartu, krašto kilpa.

8-oji eilutė: apvadas, 27 geros kilpos. Dėl to ant kiekvieno virbalo yra 28 kilpos, pagaliau jas galima sujungti. Prieš tai būtina pažymėti 60 cm siūlo ir nukirpti likusią dalį. Prijunkite dvi kulno puses adata.

Kojinės

Išsamią informaciją rasite žemiau pateiktame vaizdo įraše.

Šaltinis: zinoti.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!