Nuo daugybių ligų padedantis gydyti medaus ir cinamono mišinys.

Receptai

Teigiama, jog medaus ir cinamono mišinys – viena efektyviausių liaudies medicinos gydymosi priemonių. Šiuo mišiniu patariama gydyti artritą, tulžies pūslės ir net onkologines ligas bei kraujyje mažinti žalingojo cholesterolio lygį. Apie efektyvias gydomąsias medaus ir cinamono mišinio savybes žinojo jau prieš šimtus metų. Tokiu mišiniu senovės Kinijos ir kitų šalių medikai gydė daugybę ligų. Cinamonas – seniausias ir garsiausias prieskonis pasaulyje. Cinamono aliejus ir fermentai išskiria vandenilio peroksidą. Beje, šios medžiagos yra ir meduje. Šių produktų mišinys efektyviai naikina mikrobus, slopina grybelių ir bakterijų dauginimąsi.

APIE MEDŲ

Meduje gausu vitaminų ir mineralinių medžiagų, kurių kiekis priklauso nuo žiedų, iš kurių bitės renka nektarą, rūšies. Medus naikina žalingąsias bakterijas ir grybelius, todėl jis dažnai vartojamas kaip natūralus antiseptikas. Meduje yra medžiagų, kurios iš žmogaus organizmo efektyviai pašalina žalinguosius laisvuosius radikalus. Medus efektyviai padeda gydyti įvairias ligas, tačiau jo gydomasis poveikis sustiprėja jį sumaišius su cinamonu.

CINAMONAS

Cinamonas – aromatingas prieskonis, kuris dažnai vartojamas konditerijos gaminių gamyboje. Kai kas cinamonu bando mažinti svorį, kiti -šiuo prieskoniu gydo nemigą. Cinamonas – labai naudingas sveikatai, todėl jo patariama vartoti kasdien. Šis prieskonis kraujyje mažina padidėjusį žalingojo cholesterolio ir cukraus lygį, padeda gydyti virusines infekcines ligas.

Daugybę ligų padedantis gydyti cinamono ir medaus mišinys

Širdies ir kraujotakos sistemos ligų gydymas

Sergantiems širdies ir kraujotakos sistemos ligomis medaus ir cinamono mišinio patariama kasdien vartoti pusryčiaujant. Šis mišinys valo kraujagysles bei kraujyje mažina žalingojo cholesterolio lygį, todėl sumažina pavojų patirti širdies priepuolį.

Apie žalingąjį cholesterolį

Medaus ir cinamono mišinys vos per 2 valandas kraujyje padeda 10 proc. sumažinti žalingojo cholesterolio lygį. Dideliame arbatos puodelyje išmaišykite 2 valgomuosius šaukštus medaus ir 3 valgomuosius šaukštus malto cinamono bei reguliariai gerkite šio gėrimo.

Onkologinių ligų gydymas

Naujaisiais tyrimais įrodyta, jog cinamono ir medaus mišinys padeda gydyti net skrandžio vėžį. Sergantiems skrandžio vėžiu patariama kasdien 3 mėnesius vartoti po 1 valgomąjį šaukštą medus ir cinamono mišinio.

Artrito gydymas

1 stiklinėje vandens išmaišykite 2 valgomuosius šaukštus medaus ir 1 valgomąjį šaukštą cinamono miltelių. Sergantiems lėtiniu cistitu šio mišinio patariama vartoti ryte ir vakare, prieš miegą.

Infekcinių tulžies pūslės ligų gydymas

1 stiklinėje šilto vandens ištirpinkite 2 valgomuosius šaukštus malto cinamono ir 1 arbatinį šaukštelį medaus. Šio gėrimo sergantiems infekcinėmis tulžies pūslės ligomis patariama gerti kasdien, nes šis gėrimas naikina infekcinių ligų sukėlėjus.

Pilvo skausmų malšinimas

Medaus ir cinamono mišinys malšina pilvo skausmus bei sumažina pavojų susirgti skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opalige.

Peršalimo ligų gydymas

Sumaišykite 1 valgomąjį šaukštą skysto medaus ir 1/4 valgomojo šaukšto cinamono miltelių. Sergantiems peršalimo ligomis, sloguojantiems ir nuolat kosintiems šio mišinio patariama vartoti 3 dienas iš eilės.

Gripo gydymas

Meduje yra medžiagų, kurios efektyviai naikina žalingąsias bakterijas ir virusus, o cinamonas dar labiau sustiprina šių medžiagų gydomąsias savybes.

Imuninės sistemos stiprinimas

Reguliariai vartodami medaus ir cinamono miltelių mišinį, sustiprinsite imuninę sistemą, todėl organizmą apsaugosite nuo infekcijų.

Baltmės gydymas

Gydydami baltmę, vakare, prieš miegą, veidą sutepkite medaus ir cinamono mišiniu, o ryte nuplaukite vandeniu.

Spartaus plaukų slinkimo stabdymas

Sumaišykite po 1 valgomąjį šaukštą alyvuogių aliejaus ir medaus. bei 1 arbatinį šaukštelį cinamono miltelių. Stabdydami pernelyg spartų plaukų slinkimą, šiuo mišiniu įtrinkite galvos odą ir palaikykite, vėliau nuplaukite vandeniu.

P komentaras: tiesos ieškokite „duonos trupiniais”… atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt