Nuo karo bėgusi iš Ukrainos kirpėja Anna jau priima klientus Lietuvoje

Naujienos

Po to, kai „Vakarų ekspresas“ rašė apie Juodkrantėje prisiglaudusią nuo karo bėgančią ukrainietę kirpėją žmonių ir verslų gerumas abstulbino ne tik nuoširdumu, bet ir greičiu. Vos per kelias valandas kirpėja gavo reikalingą pagalbą ir įrangą darbo pradžiai.

2022 m. kovo 6 d. Anna Juodkrantėje sulaukia svečių: atvežamas pagalbos lauknešėlis. Rusakalbė klaipėdietė, privačios grožio mokyklos savininkė Irina Tutoraitienė organizuoja visą 1,5 tūkst. eurų vertės kirpėjo rinkinį, kurį dovanojo Kaune registruota UAB „Krinona“. Annos rankose – dvi didžiules dėžes „Schwarzkopf“ ir „Osom“ firmų aukščiausios kokybės plaukų formavimo prietaisai, kirpėjo inventorius. Na, ir mano, Irinos bei Neringos vicemero Narūno Lendraičio šeimų pripirkto maisto bei gardėsių vaikams maišai.

2022 m. kovo 14 d. Anna jau dirba kirpykloje-salone „Gulbė”. Iš pat ryto užsirašo pirmasis klientas. Tas pats Ukrainoje gimęs lietuvis. Kur interviu ėmė ir pagalbą organizavo.

12.00 val. Nusišpysom, pasisveikinam, kaip seni pažįstami. Sėdu į kėdę, trumpai paaiškinu, kokio kirpimo noriu. Ir prasideda tai, ko gyvenime nesu patyręs. Šiaip aš žiauriai nemėgstu kirptis. Esu gyvsidabris, todėl sėdėti valandą nejudant priešais veidrodį man yra toks… na, nuobodu!

Bet kai pradeda kirpti Anna, aš žiūriu išsižiojęs: tokių greičių nesu matęs! Sukasi, kaip vijurkas, atrodo, kad šimtą metų čia dirbo. Kalbamės apie karą, juokiamės iš naujausių fronto kalambūrų, aš savo stiliumi nepraleidžiu progos papostringauti apie kuršius-vikingus, 200 km nuo Kyivo aptiktą baltų karių kapinyną, stebuklingąją Kuršių nerijos žemę ir kt.

12.30 val. Baigta? Baigta! Dar niekada manęs niekas nėra taip greitai ir, svarbiausia, kokybiškai, tiksliai pagal išreikštus norus, pageidavimus, apkirpęs. Net toptelėjo, kad ukrainiečių genuose gal yra tas karštas kraujas, energija, todėl ir aš toks užsivedęs būnu.

Tad, bičiuliai, dabar jau oficialiai galiu pranešti: Anna iš Irpinės-Juodkrantės dirba kirpykloje-salone „Gulbė“, Taikos pr. 83, priešais Žvejų rūmus, kitoje gatvės pusėje. Nuo straipsnio apie tai, kad lietuvaičiai žaibo greitumu Annai suteikė visą reikalingą kirpėjo inventorių, pasirodymo sulaukiau gal dvylikos žinučių iš nepažįstamų žmonių.

Visi prašė nurodyti kirpyklą, kurioje ji dirbs. Tai ir darau: skambinkite 8 46 231111 ir registruokitės vizitui pas Anną. Ji kerpa moteris ir vyrus (kol kas plaukų dažymu neužsiima).

Padėkime jai užsidirbti! Aš nuo šiol kirpsiuosi tik pas ją (nepyk, mano lygšioline kirpėja, bet taip reikia): ne tik todėl, kad noriu paremti (grąžos net neėmiau) Annos šeimą ir padėti jai atsistoti ant kojų, bet ir dėl to, kad ji nerealiai gerai kerpa. Ir greitai! Annos vyras, kaip supratau, vis dar gabena tautiečius iš Mordoro draskomos gimtinės, tad kol kas nedirba. Gelbėja saviškius. Važinėja tūkstančius kilometrų pirmyn-atgal.

Tuo pačiu paremkime savo apsilankymu ir pačią kirpyklą „Gulbė“, jei Anna negalės suteikti tokių paslaugų, kurių norėsite. Priėmė po savo stogu pabėgėlę ir nesibaidė fakto, kad egzistuoja kalbos barjeras.

Kirpyklos FB paskyra – čia https://www.facebook.com/gulbekirpykla/

Kartu iki pergalės/Разом до перемоги!

P.S. Kliento aptarnavimas vyko pagal visas Vyriausybės patvirtintas taisykles, susijusias su COVID 19 pandemija. T.y., kaukes abu dėvėjome kerpant ir trumpam nusiėmėme fotografuodamiesi.

Šaltinis: ve.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!