Nusipirkau druskos maisto, bet jis pasirodė balinantis dantis. Prieš ir po nuotraukų verta pamatyti.

Nusipirkau druskos maisto, bet jis pasirodė balinantis dantis. Prieš ir po nuotraukų verta pamatyti. Receptai

Sveiki!

Kas gali būti geriau už universalius produktus, kurie bus naudingi bet kurioje kasdienėje situacijoje.

Paskutinį kartą druskos maišas baigėsi maždaug prieš mėnesį, maždaug tada dantenas pradėjo skaudėti.

Tikriausiai visi žino metodą, kai reikia kelis kartus per dieną skalauti burną fiziologiniu tirpalu, tai tikrai numalšina skausmą.

Bet šiandien ne apie tai, aš jums pasakysiu apie veiksmingą dantų balinimo metodą!

Tikrai nėra jokio skirtumo, ar įprasta druska, jūros druska ar joduota druska yra ranka pasiekiama. Svarbiausia nenaudoti aromatinių, voniai))).

Aš turiu įprastą.

Šitaip dantimis rūpinuosi mėnesį – ryte naudoju dantų pastą, vakare – druską.

  • Pastebėjau, kad mano emalis šiek tiek pašviesėjo, nors ilgą laiką pirkdavau balinamojo poveikio pastas ir tokio rezultato nepastebėdavau.

Turiu pasakyti, kad mano dantys natūraliai yra beveik balti, tačiau kava ir arbata palieka pėdsakus. Žinoma, emalis netapo baltas, tačiau tai, kad šypsena įgijo savo pirminį gaivumą, tikrai!

Net nežinau, ar nuotrauka atspindi rezultatą, bet stengiausi viską rodyti taip, kaip yra, be filtrų.

Daugelis tvirtins, kad druska yra labai abrazyvus elementas, tačiau paprastos dantų pastos iš parduotuvės yra ne mažiau „energingos“.

Pateiksiu jums pavyzdį: mes daugelį metų naudojame panašius mėgintuvėlius, vis dėlto kenčiame nuo dantų akmenų ir emalio pažeidimų.

Taigi, ką reikia padaryti.

1. Pirmiausia sumalkite druską bet kokiu prieinamu būdu. Turiu maišytuvą su kapojimo funkcija, tačiau sauja druskos yra per maža naudoti.

Mano namuose nėra skiedinio, todėl aš jį susmulkinau įprastu kočėlu, žinoma, keista, bet man taip patogu!

2. Tada paimkite teptuką ir pamerkite jį į gautus miltelius.

3. Tada lengvais judesiais valykite dantis. Tai yra, mes ne fanatiškai triname burnos ertmę, o kruopščiai valome, nepamirškite apie dantenas.

Bet tiems, kurie vis dar bijo tokio valymo, galite tiesiog praskiesti stiprų druskos tirpalą šiltu vandeniu ir juo valyti dantis.

Norėdami tai padaryti, paimkite stiklinę šilto 25-30 laipsnių vandens ir ištirpinkite tris šaukštus druskos (nesmulkintos).

Kalbant apie trukmę, visas procesas trunka dvi minutes. Nebus nereikalinga skalauti burną. Kartoju, procedūra turėtų būti atliekama kartą per dieną.

  • Yra daug teigiamų padarinių – sustiprėja dantys ir dantenos, sunaikinamos bakterijos, o kaip jau sakiau, vyksta intensyvus emalio valymas, dantų akmenys pamažu nyksta!

Beje, taip pašalinau uždegimą. Bet tai tik malonus šalutinis poveikis, jei kyla kokių nors problemų, patariu apsilankyti pas odontologą!

Reklama