o šiais 5 Zodiakais gimusios turi didžiausią tikimybę anksti susilaukti vaikelio

o šiais 5 Zodiakais gimusios turi didžiausią tikimybę anksti susilaukti vaikelio Įdomybės

Nors amžius, kuomet gimdo moterys, darosi vis vėlyvesnis, pavyzdžių, kai merginos gimdo jauname amžiuje, vis dar yra nemažai. Tai mus paskatino pasidomėti prognoze, po kokiais Zodiakais gimusios gali pirmiausiai susilaukti vaikų. Įspėjame, kai kurios tai gali palaikyti visišku pramanu, mat kol kas horizonte nematyti partnerio bei potencialaus tėvelio. Visgi po išskirtais Zodiakais gimusios šių metų pradžioje arba viduryje gali susipažinti su kai kuo, kas pakeis jų likimą amžiams. Žinoma, aklai tikėti prognozėmis nevalia, tačiau paskaityti tikrai bus įdomu!

AVINAS. Avinės – racionalios, viską apskaičiuojančios merginos. Tai, jog Avinės pirmosios susilauktų vaikelio, drauges bei aplinkinius nustebintų, tačiau tik iš dalies. Geriau Avines pažįstantys tvirtai žino, jog nors vaizduoja ganėtinai atsainias, komiškas, neretai net ironiškas merginas, viduje jos yra švelnios merginos, trokštančios besirūpinti šeimos gerbūviu bei aprūpinti atžalas meile bei rūpesčiu. Galima tik pasakyti, jog Avinės būtų puikios mamos ir kaipmat atrastų ryšį su vaiku, nes… su kuo jos jo neatrastų? Tad šiais metais yra šansas, nors ir labai mažytis, jog jos gali sulaukti staigmenos – vaikelio gimimo.

DVYNYS. Dvynės to tikrai nesitikėjo… Juk jos – iš prigimties linksmybes, laisvę ir keliones dievinančios asmenybės, kurios dažniausiai yra linkusios svarstyti apie vėlyvą šeimos sukūrimo variantą. Nors tai veržlios, energingos asmenybės, kurios bus puikios mamos, nes pasižymi šaltais nervais, jų netolimos ateities vizijose šeimos sukūrimo nėra. Nejuokaujame, bet gali būti, jog šiais metais jas tiesiog priblokš žinia apie gyvą staigmenėlę. Jei tai nebus mylimas žmogus, yra didelė tikimybė, jog tai bus tas, su kuriuo nesies rimti santykiai arba jie bus ką tik prasidėję. Linkime teisingų, gerai pasvertų, racionalių ir apgalvotų sprendimų, Dvynės!

MERGELĖ. Mergelės išsiskiria nepaprasta šiluma ir moteriškumu, todėl jų ateities vizijose šeima nėra tolima. Žinoma, tam, jog sukurti darnią šeimą, būtina rasti potencialų, racionalų ir mylintį partnerį, tačiau net neabejojame, jog Mergelėms tai pavyks padaryti. Ir gali būti, net šiais metais! Remiantis prognozėmis, Mergelės prieš savo gimtadienio šventę sutiks tą vienintelį, kurį įsimylės netikėtomis aplinkybėmis. Tai gali būti žmogus, kurio jos nė nesitikės sutikti, tad pažintis įvyks ne naktiniame klube ar pažinčių programėlės dėka. Kadangi meilė bus stipri, didžiulė, jau metų pabaigoje ją gali vainikuoti kai kas rimtesnio – žinia apie į pasaulį atkeliaujantį žmogutį.

OŽIARAGIS. Ožiaragės jau šių metų pradžioje pajus, jog į gyvenimą atkeliauja harmonija, o kartu su ja – vidinis pasitikėjimas, darna ir optimizmas. Būtent šių savybių rinkinys Ožiaragėms padės į jų gyvenimą pritraukti rimtą, šeimynišką žmogų, kuris, gali būti, išreikš norą kurti šeimą. Šis pasiūlymas Ožiarages gali šokiruoti, ypač, jei šios yra jauno amžiaus. Visgi apsipratusios su mintimi šių metų pabaigoje jos gali pačios savyje pajusti motinišką instinktą ir nebesipriešinti idėjai susilaukti vaikelio. Žinoma, šios mintys taip ir gali likti mintimis arba tik žodžiais, o ne veiksmais. Gims vaikelis ar ne, Ožiaragės gali pasiruošti ateinančiai rimčiai ir susikaupimui.

ŽUVYS. Žuvys – šeimyniškos, todėl jos gana ankstyvame amžiuje gali suteikti gyvybę. Gali būti, jog netrukus jos pajus, jog į gyvenimą atkeliauja harmonija, o kartu su ja – vidinis pasitikėjimas, darna ir optimizmas. Būtent šių savybių rinkinys Žuvims padės į jų gyvenimą pritraukti rimtą, šeimynišką žmogų, kuris, gali būti, išreikš norą kurti šeimą. Šis pasiūlymas Žuvis gimusias gali šokiruoti, ypač, jei šios yra jauno amžiaus. Visgi apsipratusios su mintimi šių metų pabaigoje jos gali pačios savyje pajusti motinišką instinktą ir nebesipriešinti idėjai susilaukti vaikelio. Žinoma, šios mintys taip ir gali likti mintimis arba tik žodžiais, o ne veiksmais. Gims vaikelis ar ne, Žuvys turėtų pasiruošti ateinančiai rimčiai ir susikaupimui.

Reklama