Paaiškėjo daugiau detalių apie Šiaulių ligoninę mirusią Ukrainos pilietę: paaiškino, kas įvyko

Kitos Naujienos

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl mirties priežasties nustatymo.

Pareigūnai aiškinsis, kas nutiko 57 metų Ukrainos pilietei, kuri penktadienį mirė Respublikinėje Šiaulių ligoninėje.

Ši moteris dėl kraujavimo žarnyne į ligoninę buvo atvežta balandžio pirmosios ryte.

Ukrainietę į ligoninės priėmimo skyrių atvežė greitosios pagalbos ekipažas, kuris prieš tai buvo iškviestas suteikti pagalbos namuose apalpusiai moteriai.

Į nurodytą vietą atvykę greitosios medikai rado dvi ukrainietes moteris. Viena jų buvo apalpusi ir dėl kraujavimo žarnyne netekusi daug kraujo.

Leisgyvę moterį į ligoninę greitosios pagalbos medikai vežė reanimuodami.

Į ligoninės priėmimo skyrių leisgyvė ukrainietė buvo atvežta 10 val. 25 min. Sunkios būklės pacientės jau laukė tam pasiruošusi medikų komanda.

Iš greitosios pagalbos medikų perimta moteris buvo reanimuojama ir ligoninės priėmimo skyriuje, tačiau medikų pastangos buvo bevaisės – 10 val 48 min. ukrainietė mirė.

Apie staiga mirusią moterį medikai pranešė policijai. Atvykę pareigūnai per pirminę apžiūrą mirusiosios kūne išorinių sužalojimų nerado.

Tiksli šios Ukrainos pilietės mirties priežastis turėtų paaiškėti per ikiteisminį tyrimą.

Pirminiais duomenimis minėta Ukrainos pilietė iš savo šalies pabėgo gelbėdamasi nuo karo baisumų ir į Šiaulius atvyko kovo 25-ąją. Taip pat žinoma, kad ji sirgo cukriniu diabetu.

Šaltinis: lrytas.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!