Paaiškino, kodėl kodėl Zelenskis vestuvinį žiedą nešioja ne ant bevardžio piršto?

Naujienos

Ukrainos prezidento nuotraukas kasdien mato visas pasaulis, todėl Volodymyro Zelenskio gerbėjų tarpe atsiranda ir tų, kurie pastebi net menkiausią detalę. Pavyzdžiui, jo vestuvinį žiedą.

Kodėl Ukrainos prezidentas savo vestuvinį žiedą nešioja ant viduriniojo piršto? Šis klausimas domina daugelį jo šalininkų, skelbia unian.net.

V. Zelenskis jau kelerius metus nešioja vestuvinį žiedą ant dešinės rankos vidurinio piršto, nors tradiciškai jis mūvimas ant bevardžio piršto.

Pasirodo, kai V. Zelenskis vedė Oleną Zelenska, jis turėjo kiek didesnį svorį. Vėliau jis pradėjo aktyviai sportuoti ir sugebėjo atsikratyti nereikalingų kilogramų. Kartu su mažėjančiu svoriu, siaurėjo ir politiko pirštai, todėl netrukus vestuvinis žiedas tapo per didelis bevardžiui pirštui.

„Pastaruosius metus nešioju vestuvinį žiedą ant viduriniojo piršto. Kai vedžiau, buvau šiek tiek stambesnis, tada svoris nukrito ir žiedas tapo didelis bevardžiui pirštui. Užsidėjau jį ant viduriniojo. Mano žmona pasiūlė nueiti į juvelyrinių dirbinių parduotuvę ir jį sumažinti, bet aš jau pripratau jį nešioti ant viduriniojo piršto“, – TSN citavo V. Zelenskį.

V. Zelenskis su Olena susituokė 2003 m. rugsėjo 6 d. Pora turi du vaikus – dukrą Oleksandrą ir sūnų Kyrylo.

Prezidento žmona prabilo apie savo pareigą karo metu

Neseniai O. Zelenska papasakojo, ką reiškia būti pirmąja ponia karo metu.

Interviu čekų leidiniui „Respekt“ O. Zelenska papasakojo, kad šiuo metu ji yra ne tik vaikų motina, bet ir žmona, kuri turi spręsti įvairius iššūkius, Rusijos ginkluotosioms pajėgoms įsiveržus į šalį. Moteris sprendžia evakuacijos ir medicininės paramos klausimus užsienyje.

„Baimė ir pastangos apsaugoti savo šeimą – ne vienintelis dalykas, kurį šiuo metu reikia daryti. Aš ir mano komanda stengiamės kiekvieną dieną dirbti, kad padėtume mažiems ukrainiečiams pasiekti saugią vietą.

Taip buvo sukurta iniciatyva „Gyvenimo maršrutas“, kuri kartu su Sveikatos apsaugos ministerija, vaikų ligoninės Lvive gydytojais, užsienio medikais, savanoriais ir labdaringa veikla užsiimančiais žmonėmis evakuoja onkologinėmis ligomis sergančius vaikus iš Lvivo į Europą, kad ateityje jie galėtų grumtis su liga ten“, – pasakojo O. Zelenska.

Ji pridūrė, kad pati aktyviai dalyvauja, evakuojant našlaičius, be tėvų globos likusius vaikus ir neįgalius vaikus. Moteris kontroliuoja visą procesą, kad juos saugiai nugabentų į Europos miestus.

„Ir dar viena mano misija – papasakoti visam pasauliui, kad Ukrainoje vyksta tikras karas, kad žūsta tūkstančiai suaugusiųjų ir vaikų. Toliau raginu visas tarptautines bendruomenes netylėti“, – teigė pirmoji Ukrainos dama.

DELFI

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!