Pagrindiniai 2020 m. Spalio mėn. Astronominiai ir astrologiniai įvykiai

Pagrindiniai 2020 m. Spalio mėn. Astronominiai ir astrologiniai įvykiai Horoskopai

2020 m. Spalis bus papuoštas įvairiais astrologiniais deriniais. Daugeliui perėjimas nuo seno prie naujo gali būti problemiškas, tačiau nesijaudinkite iš anksto. Padedant astrologams, bus galima greitai rasti kelią į sėkmę.

Spalis daugeliui iš mūsų paruošia įdomių staigmenų, kurios atnaujins pasaulio vaizdą, pritrauks įkvėpimo ir pašalins neigiamas mintis iš mūsų galvos. Astrologai praneša, kad prisiminti spalį bus ypač naudinga. Palyginę praeitį ir ateitį, žvilgsniu galite suvokti savo gyvenimo dinamiką, ir tai visada padeda žengti keliais žingsniais į priekį ir išvengti „duobių“, kurios neabejotinai bus kiekvieno iš mūsų gyvenime.

Spalio 2 d., Penktadienis – Veneros perėjimas į Mergelės ir Pilnaties žvaigždyną Avinuose.

Spalis neprasidės sėkmingiausiu astrologiniu įvykiu. Pilnatis Avinuose visada yra dirglumas, impulsyvumas, nerimas. Po ugnies stichijos ugnimi bus sunku sulaikyti savo pyktį, agresiją, pyktį, kuris yra kupinas nemalonių pasekmių. Laimei, neramią Pilnaties dinamiką stabilizuoja harmoninga Veneros įtaka. Ekspertai šią dieną pataria skirti laiko įprastiems reikalams ir dvasinėms praktikoms. Daugiau ilsėkitės ir ieškokite galimybių sulaukti malonių emocijų.

Spalio 4 d., Sekmadienis – Plutono grįžimas prie tiesioginio judėjimo. 

Šis įvykis labai paveiks situaciją pasaulyje: visi neigiami, blogi dalykai, trukdantys pasiekti harmoniją, nuo jo praeis.

Spalio 13 d., Antradienis – Marso opozicija. 

Kad ir kaip grėsmingai skamba žodis „konfrontacija“, raudonosios planetos įtaka šią dieną atneš itin teigiamų pokyčių. Marsas yra planeta, kuri stiprina valią, daro mus ryžtingus ir padeda įveikti visas gyvenimo kliūtis. Astrologai tiki, kad spalio 13 dieną galėsime sau atleisti už silpnybes, klaidas, įsitaisyti pergalei ir pakelti naują aukštį.

Spalio 14 d., Trečiadienis – atgalinio Merkurijaus judėjimo Skorpione pradžia.

Merkurijaus retrogradas yra nepaprastai neigiamas įvykis, sustabdantis visus svarbius dalykus. Nenumatytų situacijų gali kilti darbo, pinigų, komunikacijos srityje. Visų pirma planeta patirs emocingus žmones, kurie negali įveikti temperamento ir emocinių impulsų troškimo. Priimdami svarbius sprendimus ir pasirašydami dokumentus turėsite būti nepaprastai surinkti, taip pat atsargūs žodžiais ir išrinkdami išraiškas.

Spalio 16 d., Penktadienis – Svarstyklių žvaigždyne jaunatis. 

Nepaisant naujo mėnulio mėnesio pradžios, verta atidėti naujus pradus ir svarbius dalykus. Šią dieną astrologams patariama skirti daugiau laiko poilsiui, meditacijai, planų nustatymui, praeities pasiekimų analizei.

Spalio 22 d., Ketvirtadienis – Saulė patenka į Skorpiono ženklą. 

Šis perėjimas atneš sėkmę ir energijos potencialą visiems žmonėms, gimusiems globojant Skorpioną. Likusioje dalyje Saulė suteiks galimybę pažvelgti į save ir atsikratyti vidinių nuostatų, kurios trukdo sėkmei gyvenime.

Spalio 28 d., Trečiadienis – Merkurijus ir Venera tuo pačiu metu patenka į Svarstykles. 

Planetos suteiks galingą energijos krūvį, kuris geriausiai nukreiptas į karjeros ir santykių sritis: yra galimybė pagerinti tiek finansinę padėtį, tiek asmeninį gyvenimą.

Spalio 31 d., Šeštadienis – pilnatis Jautyje, sustiprinta Urano opozicijos.

Pilnaties poveikį kelis kartus apsunkins iš Urano kylantis nenuspėjamumas. Tai bus labai pavojinga diena, kai viskam reikia maksimalaus susikaupimo ir atsargumo. Jūs neturėtumėte rizikuoti, ypač kalbant apie finansinius nuotykius. Dienos įvykiai gali parodyti regimas žinias apie tolimą ateitį.
Reklama