PALAIKYMO spalio mėnesį laukia 8 Zodiako ženklai. Kada ir kur jiems seksis?

PALAIKYMO spalio mėnesį laukia 8 Zodiako ženklai. Kada ir kur jiems seksis? Horoskopai
Spalis bus pats vaisingiausias už Ožiaragių ir Avino pasiekimus. Juk šie ženklai visą mėnesį bus stipriai paveikti Jupiterio ir Saturno. Ir nuo jų priklauso, ar sulauki pripažinimo už tai, ką darai, ar ne. 
Ožiaragiai ir Avinai turi didžiausią šansą pritraukti visuomenės, viršininkų ir valdančiųjų dėmesį, tapti pirmaisiais kokiame nors versle, gauti šlovę ir apdovanojimą. 
OŽKARINIAI turi iš savęs padaryti prekės ženklą. Jie taps populiarūs kaip individai, o ne dėl profesinių pasiekimų ir verslo sėkmės. Jų asmeninis populiarumas augs. 
Net neužimdami pozicijų, jie bus autoritetas kitiems. Jiems lemta pasiekti asmeninį augimą. Jie parodys pasauliui, ko yra verti, ir už savo sugebėjimus bei talentus gaus itin aukštus įvertinimus. 
OVNOV laukia atlygio verslo gyvenime. Jie gali būti paaukštinti, patikėti darbai prestižiniame projekte, jiems suteikiamas vardas ar laipsnis. Jiems seksis profesionalų varžybose. 
Įdomiausia tai, kad asmeninė Avino veikla spalio mėnesį bus nedidelė: retrogradinis Marsas neleis jiems pasisukti visa jėga. Todėl jie gaus atlygį už tai, ką jau yra padarę anksčiau, arba bus skatinami ten, kur jiems asmeniškai atrodys, kad jie nepadarė nieko ypatingo (bet jų vadovai turės kitokią nuomonę). 

Spalio 2-20 dienomis atlygį ras Žuvys ir Dvyniai. 

Juos paveiks Jupiterio ir Neptūno sekstas, žadantis kūrybiškumą, socialinį pripažinimą ir teigiamų įvykių. Jiems išsiplės sąrašas dalykų, už kuriuos galite gauti atlygį. 
Jei visuomenė paprastai turi gana griežtus kriterijus, kokius žmones ir kokiose gyvenimo srityse galima laikyti sėkmingais, tai dabar Žuvys ir Dvyniai gaus apdovanojimą už darbus, kurie niekada nebuvo laikomi socialiai reikšmingais. 
ŽUVYS taps žinomos gerumu, gailestingumu ir labdara. Jie moka priimti ir suprasti bet ką. Jie niekada nieko nesmerkia ir neskirsto pasaulio į juodą ir baltą. Šias savybes visuomenė labai vertins. Žuvys bus gerbiamos kaip dvasiniai mokytojai ir pavyzdžiai. 
Jie gali apdovanoti Žuvis, dirbančias su socialiai remtinais žmonėmis – narkomanais, alkoholikais, benamiais. 
Dvyniai gaus profesionalių pasiekimų apdovanojimą. Bet tai nėra laimėjimai, kurie yra verslo esmė. Dvyniai gali būti apdovanoti už slaptą veiklą ir neištartų vadovų įsakymų vykdymą. Jie gali labai vertinti savo įmonės dalyvavimą labdaringoje veikloje. 
Išimtis yra Dvyniai, dirbantys psichologais, chemikais, fotografais, aktoriais. Šiais atvejais kalbėsime apie apdovanojimą už tiesioginius profesinius pasiekimus. 

Spalio 19 ir 24-25 dienomis sėkmės sulauks Jautis, Mergelė, Svarstyklės ir Šaulys. 

Jupiterio Trinas ir Saturnas į Venerą žada jiems tiek socialinę sėkmę, tiek materialines paskatas. 
Jaučiui pasiseks kūryboje. Jie turi galimybę užimti pirmąją vietą kūrybiniame konkurse, laimėti viktoriną, gauti apdovanojimą ir piniginius atlygius už savo darbus. 
Mergelei pasiseks menas ir verslas, susijęs su grožiu ir mada. Jiems seksis kaip mados modeliams ir aktoriams. Jiems pasiseks atrankose ir interviu. 
Vargu ar Svarstyklės galės plačiam ratui papasakoti apie savo sėkmę: jos gaus slaptą atlygį. Tai gali būti atlygis už slaptą veiklą, sėkmę slaptoje misijoje arba slapto globėjo ir slapto sverto atsiradimą, kuris yra geras tol, kol jis lieka paslaptyje. 
Strelcovo laukia aukšti pasiekimai ir apdovanojimai darbe, pasaulietinė sėkmė ir pripažinimas žiniasklaidos erdvėje.
Reklama