Palmira apie 2019 diena, kai ateina tai, ko ilgai siekėme

Palmira apie 2019  diena, kai ateina tai, ko ilgai siekėme Horoskopai

Palanki diena, kai ateina tai, ko ilgai siekėme. Tinkamas metas nusiraminti, susikoncentruoti – atgausime jėgas, sugrįš įkvėpimas atlikti didelius ir rimtus darbus. Diena itin svarbi bei naudinga tiems, kurių įdirbis didelis, sėkminga ir vyresnio amžiaus žmonėms bei tiems, kurie dirba vadovaujamą darbą.

Tai puiki proga kreiptis patarimo, pagalbos ir į garbingo amžiaus asmenis – jų patirtis taps naudinga jaunajai kartai. Beje, vyresnio amžiaus asmenims seksis įvairiose gyvenimo sferose – spręskite socialines, finansines problemas, ieškokite naujų galimybių savo gabumams atskleisti, sukauptai patirčiai panaudoti. Gali megztis ir nauji romantiški ryšiai ir jie bus laimingi, stabilūs.

Tinkama diena priimti ilgalaikius sprendimus – tiek karjeros, tiek asmeninio gyvenimo. Daugiau bendraukite, ieškokite bendraminčių, sąjungininkų, pagalbininkų – jums pavyks bet ką sužavėti savo idėja, sudominti jums svarbiu reikalu. Tai puikus laikas sujungti bendras pastangas, burti apie save sekėjus. Norintys į save atkreipti įtakingų, žymių asmenų dėmesį ar tiesiog siekiantys visuotinio pripažinimo, pritarimo turėtų šiandien imtis ryžtingų veiksmų. Sapnai iš ketvirtadienio į penktadienį reikšmingesni moterims. Jei jos regėjo kovą, mūšį ar ginklus, jų laukia ne tik tam tikra kova, bet ir pergalė, išaukštinimas.

Blogas ženklas: ką nors sudaužyti, jei laikrodis imtų vėluoti ar sustotų, jei šukos sulūžtų. Geras ženklas: jei laikrodis imtų skubėti, rasti blizgantį metalinį daiktą ar veidrodžio šukę. Žvilgsnis į priekį: šeštadienis tinkamesnis susitikimams, šventimams, o sekmadienis palankus tik iki 12 val. 24 min.

Avinas (03 21–04 20). Šios dienos sprendimai, susitarimai, pradėti darbai neduos greitų rezultatų, tačiau jais liksite patenkinti. Palanku ką nors vertinga nupirkti namams, nepamirškite apie dovaną sutuoktiniui. Laikas po 16 val. sėkmingesnis, tinkamas svarbiems susitikimams – tiek dalykiniams, tiek asmeniniams. Vakaras palankus romantiškiems pasimatymams (ypač vyresnio amžiaus asmenims). Beje, galite susitikti su žmogumi, kuris jums kadaise buvo artimas. Tai ir nebloga proga atnaujinti seną meilės ryšį.

Jautis (04 21–05 20). Smagus laikas – malonu bendrauti, gerai klostosi veikla. Laukia nepaprasti susitikimai, geros naujienos, vertingi patarimai bei pasiūlymai – įsidėmėkite tai ir neatsisakykite. Pirmą dienos pusę tvarkykite skubius reikalus, susitikite su itin reikalingais jūsų veiklai žmonėmis. Beje, gerės santykiai su kolegomis, pavaldiniais. Nuo pavakarės prasidės gana pasyvus metas, nebe toks palankus nei aktyviai tvarkyti reikalus, nei viešnagėms. Kvieskitės pas save pasisvečiuoti bičiulius, giminaičius.

Dvyniai (05 21–06 21). Puikus metas pasirašyti ilgalaikę darbo sutartį, sudaryti sandorį. Palanku su vadovybe aptarti atlyginimo perspektyvas – gautais pažadais galite tikėti. Siekite įtvirtinti turimus karjeros pasiekimus, taip pat labiau apsaugoti sukauptą turtą. Palanku ką nors nupirkti vaikams, teikti dovanas mylimam žmogui. Vakaras geras romantiškoms pažintims bei pasimatymams.

Vėžys (06 22–07 22). Nuostabi diena: būsite kupini entuziazmo bei ryžto, tačiau jei vis dėlto nežinote, kaip pasielgti, apsispręsti, pasitarkite su vyresniu draugu ar giminaičiu – savaime atsiras tinkamas sprendimas. Svarbiam pokalbiui su artimaisiais, mylimu asmeniu palankus vakaras. Antrą dienos pusę tinka pirkti vertingų daiktų, baldų ilgam naudojimui.

Mergelė (08 23–09 22). Sėkminga diena, kai pavyksta įvykius pakreipti reikiama linkme. Remkitės draugų patarimais, kreipkitės į juos pagalbos. Tinka spręsti finansines problemas, ypač jei yra nesutarimų šiuo klausimu su partneriais. Vakaras palankus tiek dovanoms pirkti, tiek bičiuliams aplankyti – nebūkite vieni, lankykite draugus, kvieskite pas save svečius. Geras laikas pirkti dovanas savo vaikams.

Svarstyklės (09 23–10 23). Net jei jaučiatės kiek prislėgti, neramūs, imkitės tvarkyti svarbius reikalus. Gerai bendrauti su įtakingais asmenimis, užsieniečiais – ieškokite naujų perspektyvų, naujų galimybių. Šios dienos naujienos, užmegztos pažintys suteiks viltį, o gauti pasiūlymai bus naudingi. Galite sulaukti aukštų įvertinimų. Tinkama proga svarbiam pokalbiui su šefu, įtakingais valdininkais, rėmėjais – siūlykite savo projektus, siekite to, kas jums priklauso.

Skorpionas (10 24–11 22). Atviri tampa visi keliai, senos svajonės ima įsikūnyti… Tinka tvarkyti svarbius reikalus, susitikti su užsieniečiais, įtakingais asmenimis – galite sulaukti naudingų pasiūlymų, kurie atvers naujas galimybes. Būtinai kur nors šiandien išvykite: pramogaukite, džiaukitės savimi, artimaisiais bei gyvenimu. Pasinaudokite puikia proga sustiprinti šeiminius ryšius. Vakaras palankus pasikalbėti su tėvais, seneliais jums svarbiu klausimu.

Šaulys (11 23–12 21). Lemtingų atsitiktinumų diena, tai naudingai pakreips net ir keblią situaciją, tad nenusiminkite, jei susidursite su tam tikrais nesklandumais: šiandien viskas baigsis gerai. Tinkamas metas skolintis pinigų arba priminti apie skolos grąžinimą senam draugui, giminaičiui. Palanku tvarkyti mokesčių, draudimo reikalus. Vakaras geras viešnagei pas draugus, taip pat tinkamas nusipirkti vertingų daiktų, teikti dovanas.

Ožiaragis (12 22–01 19). Jūsų autoritetas bei populiarumas, taip pat partnerių galimybės lems šios dienos sėkmę. Verta užmegzti ryšius, kreiptis pagalbos į aukštus, įtakingus ar tiesiog sumanius asmenis. Palanku pasirašyti bendradarbiavimo susitarimus. Iki 16 val. palankus metas deryboms, dalyvauti visuomeniniuose renginiuose. Vėliau prasidės kiek įtemptas laikas, kai geriau atsiriboti nuo jums nemalonių dalykų. Vakarą leiskite su tais, kuriuos mylite, mėgstate, venkite nemalonaus bendravimo.

Vandenis (01 20–02 18). Puikus metas, tinkamas spręsti atsakingas dalykines problemos: dabar rasite optimalią išeitį. Geras laikas ne tik reorganizuoti veiklą, koreguoti planus, bet ir sutvarkyti darbo vietą. Šios dienos susitikimai, pokalbiai gali naudingai pakeisti požiūrį į darbą, įkvėpti naujiems sumanymams. Vakaras po 16 val. nuteiks ramiam poilsiui. Tiesa, tai bus gera proga pamėginti ištaisyti bendravimo su vaikais klaidas, susitaikyti su mylimu žmogumi.

Žuvys (02 19–03 20). Malonių staigmenų metas – jus lydės sėkmė, jausitės mylimi ir visiems reikalingi. Būsite veiklūs, kūrybingi, tik labiau susikaupkite, nesiblaškykite. Jei jums stinga įkvėpimo, įprastus dalykus pamėginkite pažinti, įvertinti iš naujo ir rasite aibę įdomių anksčiau nepastebėtų dalykų. Šiandien užsimezgęs meilės ryšys bus ilgalaikis. Beje, netikėtumų gali pateikti ir senas bičiulis – gali paaiškėti, kad jis jus myli… Vakare venkite ginčų, taip pat būkite atidesni maisto kokybei.

Reklama