Palmira: jei jus kas nors apgaus, nekaltinkite kitų

Kitos Naujienos

Ketvirtadienis apgaulingas – geriau rimtų reikalų netvarkyti. Tai iliuzijų metas: mažiau vilkitės, mažiau tikėkitės. Tik rytmetys iki 9 val. 32 min. kiek palankesnis, tad neatidėliotinus susitikimus verta skirti ankstyvam rytui.

Kad ir ką šiandien išgirsite, nuspręsite, kad ir kas jums bus pasiūlyta – tai neatneš laukiamų ar žadamų rezultatų. Tad nebūkite lengvatikiai, ir jei jus apgaus, nekaltinkite kitų – patarlė įspėja, kad kvailas ne tas, kas pasakė, o kas patikėjo… Neapsiriksite, jei dažniau tikrinsite gaunamą informaciją, jei nebūsite labai atviri: „sugedęs telefonas“ veiks nepriekaištingai.

Ir jokių avantiūrų ar kompromisų su sąžine. Nepalanku tvirtinti sandorius, sutartis.

Diena netinkama šventimams. Venkite svaigalų. Būkite atidesni maisto kokybei – galimi apsinuodijimai.

Tiesa, yra būdų, kaip šią dieną padaryti džiugesnę, pozityvesnę! Šiandien – dovanojimo magijos metas: teikite dovanas ir pasijusite išties laimingi (beje, ši diena ypač susijusi gėlių dovanojimu). Ši diena tiesiogiai siejama su labdara.

Ketvirtadienį 3 val. 33 min. Merkurijus įeis į Žuvų ženklą, kuriuo judės iki kovo 27 d. Kai Merkurijus Žuvyse, ima vyrauti intuityvus mąstymas, užgoždamas logiką, racionalumą – vaizdiniai, jutiminiai įspūdžiai tampa lemtingi, geriausiu atveju tai formuoja mitinį, poetinį pasaulio suvokimą. Nyksta riba tarp įsivaizduojamo ir realaus, tarp „mano“ ir „kitų“, dėl to daugėja tuščių vilčių, melo, apgaulių, vagysčių, plagijavimo. Tampa sunkiau reikšti mintis, mažėja poreikis bendrauti, tačiau labiau pasiduodama aplinkinių įtakai, paisoma jų nuomonės – imama vadovautis ne sava galva, o tradicijomis (kartais ir neveiksmingomis, atgyvenusiomis) bei vyraujančiomis nuostatomis (jos irgi gali suklaidinti).

Sapnai iš trečiadienio į ketvirtadienį reiškė įspėjimą, tad geriausia buvo nieko nesapnuoti.

Blogas ženklas: pasisavinti pamestą daiktą, grįžti namo, kažką užmiršus paimti.

Geras ženklas: kažką pamesti, jei kišenė prakiurtų, paukščio plunksna ant galvos nukristų, gauti dovanų gėlių (ypač rožių be dyglių), jei namuose gėlė pražystų.

Žvilgsnis į priekį: penktadienį palankios spalvos – balta, raudona, auksinė.

Avinas (03 21–04 20). Ketvirtadienį saiko jausmas bendraujant, vertinant situaciją padės jums bei aplinkiniams, o taip pat jūsų sutuoktiniui blaiviau pažvelgti į situaciją ir neapsirikti. Tai nelemtų sutapimų, kvailų atsitiktinumų diena, kai nereikia tikėti išgirstais dalykais, žadėti, įsipareigoti raštu.

Jautis (04 21–05 20). Ketvirtadienį likite draugiški viešoje erdvėje ir korektiški bendraudami su sutuoktiniu ar mylimu asmeniu, kitaip kilę nesusipratimai taps nesibaigiančios įtampos šaltiniu.

Dvyniai (05 21–06 21). Ketvirtadienį nepasikliaukite pirmu įspūdžiu: jokių neapgalvotų bei skubių veiksmų. Nereikėtų pasitikėti ir partnerių pažadais, jų nuomone – jūsų pavojaus jausmas bus užsnūdęs… Labiau pasaugokite mobiliuosius telefonus.

Vėžys (06 22–07 22). Ketvirtadienį būtų protinga atsisakyti bendravimo ir ilgiau vieniems pabūti – taip išvengsite nereikalingų pagundų, klaidingų apsisprendimų. Ne laikas ką nors žadėti – galite pervertinti savo galimybes.

Liūtas (07 23–08 22). Ketvirtadienį pasistenkite atsiriboti, likti nepriklausomi nuo svetimų įtakų. Nepasikliaukite draugų nuomone ir nesikreipkite su prašymais į įtakingus bičiulius – pabloginsite reikalą. Atsargiau kelyje. Saugokitės vagių, liežuvautojų. Netikėkite paskalomis.

Mergelė (08 23–09 22). Ketvirtadienį maža klaida bendraujant su vadovybe ar veikiant gali atnešti ilgalaikių neigiamų pasekmių. Iš jūsų gali būti daug pareikalauta, tačiau ne laikas aiškintis santykius su vadovybe, tėvais ar artimaisiais.

Svarstyklės (09 23–10 23). Ketvirtadienį netinka priimti svarbius sprendimus – galima rimtai apsigauti. Būkite atidūs darbe, tikslinkite išgirstą informaciją. Ne laikas ginčytis su kolegomis, vadovybe, klientais – jums gali būti neatleista. Būkite apdairūs vairuodami – galimi netikėti jūsų automobilio gedimai.

Skorpionas (10 24–11 22). Ketvirtadienį likite sąmoningi bet kokioje situacijoje. Emocijos gali užvaldyti ir priversti žengti kvailą žingsnį. Venkite svaigalų, taip pat girtų žmonių.

Ožiaragis (12 22–01 19). Ketvirtadienį pasiruoškite kantrybės išbandymui, – gali tekti nuveikti daug nereikalingų dalykų. Vis dėl to nesipiktinkite ir nesistenkite kam nors ką nors išaiškinti. Taip pat būkite atidesni, jei teks užsiimti atsakingais darbais. Labiau pasaugokite sveikatą. Galimi buitinės technikos gedimai.

Vandenis (01 20–02 18). Ketvirtadienį vargu ar sugebėsite teisingai įvertinti situaciją – optimizmas gali suklaidinti bei pakenkti. Saugokite savo paslaptis, ypač susijusias su romantiškais nuotykiais. Saugokitės vagių bei melagių. Gali tekti spręsti vaikų, artimų giminaičių problemas.

Žuvys (02 19–03 20). Ketvirtadienį bus sunku išlikti santūriems – norėsis viską pasakyti, išaiškinti. Deja, tai metas, kai nereikia nieko komentuoti. Galimi apmaudūs nesusipratimai su šefu, tėvais, mylimu asmeniu.

Šaltinis: lrytas.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!